Ekonomi

Ekonomi Haberleri

Cumhurbaşkanı Gül, MÜSİAD Heyetini Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MÜSİAD heyetini Çankaya Köşkü'nde kabul etti.

İşverenlerle İşçiler Bu Fuarda Buluşacak

Kayseri Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü'nce düzenlenecek 'KAYİF 2012 Fuarı'nda iş verenle iş arayanlar bir araya gelecek.

Genç MÜSİAD Vali'yi Ziyaret Etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Erkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Şerif Yılmaz'ı makamında ziyaret edip, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

SMMO'dan Bilirkişi Eğitim Semineri

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından Kadir Has Kongre Merkezinde düzenlenen Bilirkişi Eğitim Semineri tamamlandı.

Tüpçülerde Tüpe Yapılan Zamdan Şikayetçi

Tüp fiyatının 72 TL'ye çıkması hem tüpçüleri hem de tüketiciyi etkiledi.

KOCASİNAN'DA EMLAK VERGİSİNDE 2. TAKSİT BAŞLADI

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, emlak vergisi ikinci taksit ödemelerinin başladığını hatırlatarak vatandaşların ödemelerini son güne bırakmamalarını tavsiye etti.

KURBAN BAYRAMI BALIK SATIŞLARINI VURDU

Kayseri'de, balık satıcıları Kurban Bayramının ardından balık satışlarının düştüğünü belirtti.

Kayseri'den Yunanistan'a 20 Bin Soba

Krizdeki doğalgaz akışı kesintiye uğrayan Yunanistan'ın Türkiye'den talep ettiği sobaları karşılamak için Kayseri'deki firmalar da üretimini hızlandırdı.

ERCİYES, RUSYA VE UKRAYNA'DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Rusya'nın Moskova ve Ukrayna'nın Kiev şehirlerinde düzenlenen fuarlarda tanıtıldı. Her iki fuarda da yoğun ilgi gören Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Rus medyasında da geniş yer buldu.

Kurban Satıcıları Memnun Kalmadı

Kurban Bayramı'nda hayvanlarını satabilmek için kurban pazarına gelen satıcılar, umduklarını bulamadı ve kurbanlıkları satamadıkları için yakındı.

Toplam 3240 haber.