Güven Timi Park ekipleri hafta sonu denetimlerine devam ediyor

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri Büro Amirliği park ekipleri park, bahçe ve mesire alanlarında hafta sonu denetimlerine devam ediyor.

PAYLAŞ
Kayseri Gündem - Kayseri Gündem

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri Büro Amirliği park ekipleri; park, bahçe ve mesire alanlarında hafta sonu denetimlerine devam ediyor.

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri Büro Amirliği ekipleri; halkın yoğun olduğu park, bahçe ve mesire alanlarında kontrollerini sürdürdü. Yapılan kontrollerde; 42 adet park, bahçe kontrolü yapıldı, 2 mesire alanı kontrol edildi, 162 şahıs ve 26 araç sorgulandı.

Ekiplerce yapılan kontroller esnasında herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • allah içinsevenlerden | 31 Temmuz 2022 00:07

    merhabalar gazeteniz ile allah kitap peygamber rızası için islam ümmet kardeşliği hassasiyeti geliştirilmesine yardım etmezmisiniz eğer yeterince müslüman kanının döküldüğüne inanıyorsanız binlerce yıl öncesinde kalmış bir dinin tekrar yeşertilmesinde (zerdüştlük yakın tarihteki ismi ezidilik lübnandaki kolu dürzilik)rol almak istemeyenlerin sesi olmak istemezmisiniz elbetteki bu dine inananlara saygımız sonsuz ama bunun tekrar yeşermesi için neden müslümanın müslümanı öldürmesi gerekiyor ama galiba sorunun cevabı içinde

BUNLARA DA BAKIN