Uyuşturucu Haberleri

Uyuşturucu Haberleri

Nevşehir'de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu madde ve yasadışı ekimle mücadele çerçevesinde yapılan operasyonda 3 kişi göz altına alındı.

Kayseri'de film sahnelerini aratmayan operasyon

Kayseri'de polis ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonu, film sahnelerini aratmadı. Tırlarla yol kapatılarak durdurulan şüpheli araçtan 1 kilo uyuşturucu madde ele geçirilirken, o anlar kameraya yansıdı.

Uyuşturucu operasyonu 2 gözaltı

Şarkışla'da Jandarma ekipleri yaptıkları operasyonlarla uyuşturucuya göz açtırmıyor.

Jandarmadan uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Bahçeli Beldesinde jandarma ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı.

Ayakkabı tabanından uyuşturucu çıktı

İranlı yolcuya ait ayakkabı tabanlarında ve çikolata paketlerinde gizlenmiş 3 kilo 120 gram reçine esrar ele geçirildi.

İş insanı Eraslan’ın da yargılandığı uyuşturucu davasında 1 tutuklama kararı çıktı

 Kayseri’nin tanınmış iş insanlarından Mustafa Eraslan’ın da aralarında olduğu 12 sanığın yargılandığı "uyuşturucu veya uyarıcı madde imal etme" davasında sanıklar tekrar hakim karşısına çıktı.

Bebek bezi içerisinde uyuşturucu ticareti

Kayseri'de polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda bebek bezi içerisine zulalanmış uyuşturucu madde ele geçirildi.

Uyuşturucu taciri 38 kişi tutuklandı

Kayseri'de polis ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda uyuşturucu ticareti yatığı tespit edilen 38 kişi tutuklandı.

Uyuşturucu imal edilen eve baskın : 2 gözaltı

Niğde'nin Bor İlçesinde jandarmanın uyuşturucu imalatı ve ticareti yapılan bir eve düzenlediği operasyonda 2 şüpheli gözaltına alındı.

Midesinden 15 paket uyuşturucu çıktı

İran uyruklu şahsın üzerinden 140, midesinden ise 15 paket uyuşturucu çıktı.

Jandarmadan uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı

Kayseri'de jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.

Bağ evinden uyuşturucu çıktı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bir bağ evine yapılan operasyonda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Doğu illerinde uyuşturucu getiren 3 şüpheli yakalandı

 Kayseri polisi, doğu illerinden kente uyuşturucu nakli yapılacağı bilgisi üzerine düzenlediği operasyonla, 3 şüpheliyi kıskıvrak yakaladı.

Yakalanacaklarını anladılar, uyuşturucu maddeyi tarlaya bıraktılar

Kayseri'de yakalanacaklarını anlayan uyuşturucu tacirleri, taşıdıkları uyuşturucu maddeyi tarlaya bıraktı. Ekipler yaptıkları aramada uyuşturucu maddeyi bulurken, 3 kişi gözaltına alındı.

Sivas'ta 68 kişiye uyuşturucu suçlarından işlem yapıldı

Sivas'ta polis ekiplerince düzenlenen operasyonlarda çeşitli uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirilirken 68 şahıs hakkında işlem yapıldı.

Uyuşturucu taciri tutuklandı

Nevşehir'de uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde yapılan 'Narko Sokak' Operasyonunda bir uyuşturucu taciri daha tutuklandı.

Mazot deposunda uyuşturucu ticareti

Kayseri'de polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda otomobilin mazot deposuna zulalanmış uyuşturucu madde ele geçirildi.

Zehir tacirlerine 12,5’ar yıl hapis cezası

Kayseri’de uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesiyle tutuklanan İ.Ç. ile S.K., 12 yıl 6’şar ay hapis ve 25 bin’er lira para cezasına çarptırıldı.

Stepneden uyuşturucu çıktı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda; bir aracın stepnesinde uyuşturucu madde ele geçirildi.

İntihar eden zehir tacirinin evinden 10 kilo uyuşturucu çıktı

Kayseri’de polisin düzenlendiği uyuşturucu operasyonunda uyuşturucu ile yakalanmamak için evinin balkonundan kendini boşluğa bırakarak can veren Muhammed A.’nın evinde satışa hazır halde 10 kilo uyuşturucu bulundu.

Emniyetten 10. kattan atlayan şüpheliyle ilgili açıklama

Kayseri'de polisin operasyon düzenlediği evde şüphelinin kendisini 10. kat balkondan atması sonucu ölümüyle ilgili açıklama yapıldı. 

Enişte ve kaynına uyuşturucu operasyonu

Kayseri'de jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda enişte ve kayını gözaltına alındı.

Uyuşturucu şüphelisi: 'Kimseyi dövemiyoruz artık. Narkotiğe şikayet ediyorlar hemen bizi'

Kayseri'de polis ekipleri tarafından 8 farklı adrese düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 kişi adliyeye sevk edildi. Gözaltındaki şahıslardan birinin, 'Kimseyi dövemiyoruz artık. Narkotiğe şikayet ediyorlar hemen bizi' demesi şaşırttı.

Kayseri'de 8 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 32 kişi yakalandı

Kayseri'de polis ekipleri tarafından 8 farklı adrese düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda 32 kişi yakalandı.

Yakalanmamak için uyuşturucu bulunan aracı yakmak istediler

Kayseri'de polis ekiplerinden kaçan ve yakalanacağını anladıktan sonra içinde uyuşturucu bulunan aracı benzinle yakmaya çalışan 3 kişi yakalandı.

Güven timlerinden suça geçit yok

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerine bağlı güven timlerince yapılan çalışmalarda aranan 2 şahıs yakalanırken 1 adet tabanca ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Motosikletli Polis Timleri suça geçit vermiyor

Kayseri'de polis ekiplerinden kaçmaya çalışan otomobil sürücüsü Motosikletli Polis Timleri tarafından yakalandı. Ekipler tarafından araçta yapılan aramalarda ruhsatsız tüfek, mermi ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

Uyuşturucu operasyonunda 2 yabancı şahsa gözaltı

Kayseri’de polis ekiplerince yapılan operasyon sonucunda uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla 2 yabancı şahıs gözaltına alındı.

Emniyet kemeri tertibatı içerisinden 1 kilo 400 gram uyuşturucu çıktı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda bir aracın emniyet kemeri tertibatı içerisinde 1 kilo 400 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Nevşehir'de aranan bir şahıs yakalandı

Nevşehir'de 'Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kabul Etmek veya Bulundurmak' suçundan arama kararı bulunan bir kişi gözaltına alındı.