Tumsiad Haberleri

Tumsiad Haberleri

TÜMSİAD Şube Başkanı Atıcı: '2022 sonu ihracatta hedefimiz 5 milyar dolar'

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şube Başkanı Osman Atıcı; Kayseri'de ihracat rakamlarımızda yıllık bazda yüzde 40'ın üzerinde bir artış var. 2022 sonu hedefimiz 5 milyar dolar olması dedi.

TÜMSİAD Kayseri'den Ankara çıkarması

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şubesi Başkanı Osman Atıcı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TBMM'de Kayseri Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Ayhan Oğan'ı ziyaret ederek temaslarda bulundu.

TÜMSİAD Kayseri Şubesi'nden hayra davet

Kayseri TÜMSİAD Şubesi ihtiyaç sahibi ailelere iaşe paketi dağıttı.

TÜMSİAD Kayseri Şubesi'ne ziyaretler sürüyor

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve beraberindeki heyet, TÜMSİAD Kayseri Şubesi Başkanlına seçilen Osman Atıcı ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç'a genç sanayicilerden teşekkür plaketi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (Genç TÜMSİAD) Kayseri Şube Başkanı Mehmet Raşit Ulaş ve yönetimini makamında kabul etti. Ulaş, Başkan Büyükkılıç'a Kayseri sanayisine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

TÜMSİAD'ın yeni yönetiminden Başkan Özdoğan'a ziyaret

TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kayseri Şube Başkanlığı görevine getirilen Osman Atıcı ve yeni yönetim kurulu üyeleri Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Özdoğan, 'ürettiğimiz kadar varız, bu bağlamda sanayicilerimiz olmazsa olmazımız.' dedi.

TÜMSİAD Kayseri Şubesi'nde görev değişimi

Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri şube başkanlığına getirilen Osman Atıcı, görevi devraldı.

TÜMSİAD Şube Başkanı Akgül: 'EKONOMİ RÜZGARI ARKAMIZDA'

İnş. Müh. Hüseyin Akgül, TÜMSİAD Kayseri Şubesi Başkanlığına seçilmesinin ardından gazetemize hedeflerini açıkladı. Başkan Akgül, 'Sadece TÜMSİAD olarak değil, millet olarak Türkiye olarak ekonomik manada çok güzel rüzgr esiyor, bu rüzgarı arkamıza alacağız' dedi.

TÜMSİAD'da bayrak değişimi 

TÜMSİAD Kayseri Şubesi'nde Olağanüstü Genel Kurulu sonrasında görev değişimi yapıldı. 

İŞ ADAMLARI 2018'DEN UMUTLU

'Yatırımların artması için faiz düşürülmeli' TÜMSİAD Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu,  2018 yılının üretimin, istihdamın ve ihracatın yılı olacağına inandıklarını belirterek, 'Geleceğin bilgisini bu günden tasarlayanlar kazanacak' dedi. Uğurlu yatırımların artması için de faizlerin düşürülmesi gerektiğine dikkat çekti.

Kudüs işgalcilerin değil, Filistin'in başkenti

TÜMSİAD Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, hem İİT Sonuç Bildirgesi'nin hem de TBMM Genel Kurulu'nda üç partinin aldığı ortak kararın büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Başkan Uğurlu'dan 'Basın Bayramı' kutlaması

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

TÜMSİAD yatırıma hız verdi

TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, "İstihdam seferberliğinin başladığı ilk ayda 5 bin istihdam rakamına ulaştık. Şimdi hedefimiz bunu katlayarak ilerlemek." dedi.

2023 hedefi için yatırımlar artmalı

TÜMSİAD Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, ülkede ekonomik büyüme ve istihdama en büyük katkıyı sağlayan etkenin yeni yatırımlar olduğunu belirterek, 2023 yılı Türkiye'sine hızla ilerlemek için bu yatırımların artması gerektiğini söyledi.

TÜMSİAD'da Doğan dönemi sürüyor

TÜMSİAD'ın 7.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilirken, 3 bin kişinin katıldığı kongrede mevcut başkan Yaşar Doğan ikinci kez genel başkanlığa seçildi.

"Bir gece ansızın gelebiliriz"

İstanbul'da konuşan Cumhurbaşkanı, Suriye'deki YPG hedefleriyle Irak'ta PKK'nın yuvalandığı Sincar'a yönelik harekat için "Herkes bunu görecek. Dolayısıyla vakti saati geldiğinde ne yapacağımızı biz gayet iyi biliriz. Bir gece ansızın gelebiliriz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm ihanet çetelerinin kökünü kazımakta kararlıyız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Müslümanın aynı delikten tekrar tekrar ısırılmayacağı tavsiyesini aklımızdan hiç çıkarmadan tüm ihanet çetelerinin kökünü kazımakta kararlıyız." dedi.

Millet iradesi 'istikrar' dedi

TÜMSİAD Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, gerçekleştirilen referandumda çıkan kararın ardından Türkiye'nin yeni bir döneme girdiğini söyledi.

Millet iradesi 'istikrar' dedi

TÜMSİAD Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, gerçekleştirilen referandumda çıkan kararın ardından Türkiye'nin yeni bir döneme girdiğini söyledi.

Mevcut sistem cumhurbaşkanına krallık yetkileri veriyor

Genç Tümsiad'ın referandum kararını açıkladığı programda konuşan Kayseri AK Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel mevcut hükümet sistemin, cumhurbaşkanına krallık yetkileri verdiğini, yeni anayasa ile birlikte bu yetkinin sınırlandırılacağını söyledi.

TÜMSİAD istihdam hedefini tutturdu

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Yaşar Doğan, bir ay önce belirlemiş oldukları 5 bin istihdam hedefini tutturduklarını bildirdi.

15 TEMMUZ DİRİLİŞTİR

15 Temmuz Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Burdur Milletvekili Av. Reşat Petek, Kayseri'de verdiği konferansta 15 Temmuz'da FETÖ'nün darbe girişimine karşı koyan milletin bir diriliş örneği sergilediğini söyledi. Programa Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Melikgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Serdar Öztürk, Memur-Sen İl Temsilcisi Aydın Kalkan, ASKON Şube Başkanı Ali Özcan, TÜMSİAD Şube Başkanı Nusret Uğurlu, STK temsilcileri belediye başkanları ve birçok davetli katıldı.

2017'yi üretim ve ihracat yılı ilan etmeliyiz

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, geçen yıl hain darbe girişimi ve dünyadaki gelişmelerden olumsuz etkilenen Türkiye için 2017 yılının üretim ve ihracat yılı olacağını söyledi.

TÜMSİAD istikrar için 'Evet' dedi

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu, milletin devlet yönetiminde gerçek söz sahibi olması, ülkenin gelişimine ve istikrarına sahip çıkma adına anayasa çalışmalarını desteklediklerini söyledi.

Genç TÜMSİAD Genç STK'lar ile buluştu

Genç Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (Genç TÜMSİAD) Kayseri Şubesi tarafından, Sivil Toplum Kuruluşlarının genç temsilcilerine yönelik toplantı düzenlendi.

TÜMSİAD'da Uğurlu yeniden başkan

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şubesi 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Nusret Uğurlu yeniden başkan seçildi.

KOBİ'lere küresel Pazaryolu açılacak

Türkiye ekonomisinin küresel alanda büyümesinin iç ve dış çevrelerce durdurulmak istendiğini belirten TÜMSİAD Genel Sekreteri Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, 2023 hedeflerine ulaşmak için bu engellerin birlik ve beraberlikle aşılacağını, ekonomideki ilerleyişin emin adımlarla devam edeceğini belirtti.

KOBİ'lerin ihracat payı yüzde 50'nin üzerine çıkacak

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) 2. Bölge Başkanı Mehmet Ceylan, KOBİ'lerin ihracatta yaklaşık yüzde 50 gibi bir paya sahip olduğunu ifade ederek, Hedeflerin KOBİ'lerin doğrudan ihracat yapabilmelerinin önünü açmak olduğunu söyledi.

Herkes tek başına bir iktidar görmek istiyor

AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mehmet Özhaseki ve Havva Talay Çalış, TÜMSİAD Kayseri Şubesini ziyaret etti. Yapılan ziyarette konuşan Özhaseki, 'Herkes tek başına bir iktidar görmek istiyor' dedi.

Çalış, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Havva Talay Çalış seçim çalışmaları kapsamında TÜMSİAD ve Tomarza AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.