Servis Ücretleri Haberleri

Servis Ücretleri Haberleri

Servislere ek yüzde 18 zam

Kayseri'de öğrenci ve personel servis ücretlerinde yüzde 18 fiyat artışı yaşandı. Yeni fiyatlar hakkında açıklama yapan Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, 'Öğrenci servisi ve personel servisini en uygun olan şekliyle ayarladık' dedi.

Öğrenci Servisi Yeni Fiyatları Güncellendi

 Kayseri’de 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı okul servis ücretleri güncellendi. Böylece en yakın mesafe 330 lira olarak belirlendi.

Okul servis ücretleri yüzde 18 zamlandı

Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, 2019-2020 eğitim öğretim yılında okul servis ücretlerinde yüzde 18 civarında artış olacağını söyleyerek, 'Servisçi esnafı bu dönemde son derece sıkıntılı' dedi.

Servis ücretleri arttı

Öğrenci taşımacılığında yüzde 13, işçi taşımacılığında ise yüzde 12 fiyat artırımına gidildiğini belirten Kayseri Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Yavuz Ay, servis taşımacılığındaki sıkıntıların sona ermesi için Servis Hizmet Yönetmeliğinin bir an önce değişmesi gerektiğini söyledi.

Servis ücretlerine zam

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, servis ücretlerine yüzde 7.5 ile yüzde 8 arasında zam yapıldığını açıkladı.

Kayseri'de 3 bin servis ile 200 okula hizmet veriliyor

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte servis ücretlerine yüzde 8 oranında zam yapıldığını söyleyerek, 3 bin araç ile 200 okula hizmet verdiklerini bildirdi.

Bu yıl servis ücretleri yüzde 8 zamlı

Kayseri Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, bu yıl okul servisleri fiyatlarının yüzde 8 zamlandığını söyledi.

Servis Ücretlerine Yüzde 10 Zam Yapıldı

Kayseri Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Yavuz Ay ' Bu yıl öğrenci servislerinde yüzde 10 zam yaparak seneye başlayacağız' dedi.Kayseri Minibüsçüler ve Servisçiler Odası ile Kayseri Büyükşehir Belediyesinin bu sene ki servis...

ERÜ'de servis ücretlerine zam protestosu

Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ali Benli, ''Erciyes Üniversitesi'nde personel servis ücretlerine yüzde 100 zam yapılmasını şiddetle kınıyoruz'' dedi.Ali Benli, Erciyes Üniversitesi Rektörlük Binası önünde sendika üyeleriyle...