Saadet Partisi Haberleri

Saadet Partisi Haberleri

SP Genel Başkan Yardımcısı Arıkan: 'Enflasyon oranında geçen yıla göre yüzde 39'luk bir artış söz konusu'

Saadet Partisi Bölge Toplantısı; 7 ilin katılımı ile Kayseri'de yapıldı.

SP’li Coşkun: 'Müjde, hızlı tren geliyor’ yaygarası yapıyorlar'

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri – Yerköy Hızlı Tren Hattı Projesi için 2022 yılı bütçesine konulan parayı eleştirdi.

'Yanlışlara milli ve manevî değerlerimiz alet ediliyor'

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Yönetimi divanı yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

İLÇE BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİ

Sinan Aktaş Saadet Partisi Melikgazi ilçe başkanı görevinden istifa etti

SAADET PARTİSİ, ASGARİ DEĞİL İNSANCA YAŞAM ÜCRETİ İSTİYOR

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun asgari ücrete dair önemli açıklamalarda bulundu.

SAADET'TEN 'GEÇMİŞTE YAPTIK YİNE YAPARIZ' ÇIKIŞI

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı il divan toplantısı yapıldı. Programın konuğu ve konuşmacısı Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez oldu.

"Yapı stokumuz deprem güvenliği bakımından 1999 yılından daha iyi durumda değil"

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, 17 Ağustos 1999 depreminin yıl dönümünde yaptığı açıklamada, "Yapı stokumuz deprem güvenliği bakımından 1999 yılından daha iyi durumda değil" dedi.

SP İl Başkanı Av. Baki Coşkun oldu

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığına Av. Baki Coşkun getirildi.

Aktaş: Kayseri'de nerede bisiklet yolu var Sn. Başkan bize gösterebilir misiniz?

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Avrupa hareketlilik toplantısına katılan Memduh Büyükkılıç seslenirken, 'Kayseri'de nerede bisiklet yolu var Sn. Başkan bize gösterebilir misiniz?' ifadesini kullandı.

'Fetih bir ruhtur, fetih bir evrensel meşaledir'

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, İstanbul'un Fethi'nin 557. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ürkündaş mesajında, Türk Milleti'nin sayısız zaferlerle süslediği tarih yolculuğunun en kutlu ve büyük adımlarında birisinin de hiç şüphesiz İstanbul'un fethi olduğunu söyledi.

'Hemşirelerimiz insan hayatının kutsallığından ödün vermeden çalışıyor'

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, Hemşireler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Ürkündaş'tan Engelliler Haftası mesajı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, bir insanın engelli olmasının, onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve de başarılı olması için hiç bir engel teşkil etmediğini, her şeye rağmen yaşama azim sevincinin de hiçbir şekilde kaybedilmemesi gerektiğini ifade etti.

'Betona değil, insana yatırım'

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Yardımcısı Mahmut Arıkan, korona virüsle ilgili olarak, 'Sadece ülkemiz değil tüm dünya korona virüs sebebi ile belirsiz bir süreçle karşı karşıyadır' dedi.

Mahmut Arıkan: 'Kayseri'de toplu ulaşımda sınıfta kaldılar'

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, toplu ulaşım konusunda ciddi bir riskle karşı karşıya olduklarını söyleyerek, "Kayseri'de toplu ulaşımda sınıfta kaldılar' dedi.

Sinan Aktaş: 'KAYSO salgın sonrası için önlem almalı'

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, korona virüs salgını sonrasında ikinci bir sıkıntının yaşanmaması için Kayseri Sanayi Odası yönetiminin önlem alması gerektiğini söyledi.

'Esnaflarımız için çözüm üretmeliyiz'

Saadet Partisi (SP) Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, "Şehrimizin tüm dinamiklerine, oda başkanlarına sesleniyorum. Lütfen esnaflarımız için nasıl bir çözüm üretilebilir, bu konuda bir takım projeler üretmeniz şart. Değilse hakikaten esnaflarımızın durumu hiç iç açıcı değil" dedi.

Sinan Aktaş Koronavirüs tedbirlerini değerlendirdi

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Koronavirüs tedbirleri hakkında yazılı bir açıklama yayımladı.

'Belediye şirketlerini kara geçirmeniz lazım'

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde görüşülen ve belediye tarafından işletilen kimi şirketlerin borçlanmaları hakkında ve Bakanların Kayseri ziyaretlerini değerlendirdiği yazılı bir açıklama yayımladı. Aktaş, şirketlerin iyi yönetilmediğini ve zarar etmeye devam ettiğini belirterek, Bakanların Kayseri ziyaretlerinde de somut bir şey çıkmadığını ifade etti. Başkan Aktaş Büyükkılıç'a hitaben, 'Sayın Başkan belediyenin şirketlerini kara geçirmeniz ve ilave kaynaklar üretmeniz lazım' dedi.

Nuri Ürkündaş: '28 Şubat'ta Türkiye Demokrasisine büyük bir darbe vuruldu'

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, 28 Şubat 1997 tarihinde yaşanan olaylarla ilgili yaptığı basın açıklamasında, '28 Şubat'ta Türkiye Demokrasisine büyük bir darbe vuruldu' dedi.

Aktaş'tan Gençlik Meclisi çıkışı

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi hakkında yazılı bir açıklama yayımladı. Başkan Aktaş Gençlik Meclisi'ne müracaatlar noktasında yeterli duyuruların yapılmadığını ve Saadet Partili gençlerin de başvurduklarını ancak kabul edilmediklerini öne sürdü. Ayrıca Aktaş, mecliste farklı fikir ve görüşlerde gençlere yer verilmediğini de belirtti.

'ARA YOLLAR VE KALDIRIMLAR DA TEMİZLENMELİ'

Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, belediyelerin karla mücadelede yaptıkları çalışmalar hakkında eleştirilerinin yer aldığı yazılı bir açıklama yayımladı. Başkan Aktaş, bazı ana caddelerin ve belediye önlerin temizlendiğini ancak yaya kaldırımlarının ise temizlenmediğini belirterek, çözüm olarak kaldırımların karların solüsyonla temizlenmesi gerektiğini ifade etti.

ÜRKÜNDAŞ'IN ADAYLIĞI KOMİSYONDA BELLİ OLACAK

Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş, Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, İl Yönetim Kurulu üyesi Bülent Eser ve İl Tanıtma Başkanı Harun Aslan gazetemizi ziyaret etti. Başkan Ürkündaş ziyarette gündeme dair değerlendirmelerde de bulunurken, Nisan ayında il kongresinin yapılacağını ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun da kongreye katılacağını söyledi. Ayrıca Ürkündaş, İl Başkanlığı'na aday olup olmayacağı konusunda, 'İl başkanlığımızın oluşturduğu bir komisyon var. Komisyonumuz gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra bize 'sizinle devam edelim' derlerse devam edeceğiz, başka bir arkadaşımızı isterlerse de eğer biz de olası yeni başkanımızın emrinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Geleneğimizde 'ben adayım' demek yoktur, bu yüzden komisyonumuz nasıl takdir görürse öyle olacaktır' ifadelerini kullandı.

Arıkan: 'Hükümet deprem hadisesini kapatmak için elinden geleni yapıyor'

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ocak ayı il divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, 'Hükümet deprem hadisesini kapatmak için elinden geleni yapıyor' dedi.

'Marketlerde yabancı menşeili ürünlere, yerli malı etiketi koyulması konusunun üzerinde duracağız'

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Yerli Malı Haftası ile yapılan basın açıklamasında konuşan İl Kadın Kolları Tanıtma Başkanı Betül Tutak, 'Okul kutlamasından öteye gidemeyen bu haftanın tam adı 'Tutum Yatırım ve Yerli Malı Haftasıdır'' dedi.

Arıkan: 'CHP iddiaları ile gündemdeki birikmiş sorunlar örtbas edilmeye çalışılıyor'

Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı'nın Kasım ayı genişletilmiş il divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, ülkenin algı ile yönetildiğini söyleyerek 'CHP iddiaları ile gündemdeki birikmiş sorunlar örtbas edilmeye çalışılıyor' dedi.

Arıkan, Genel Başkan Yardımcısı oldu

Saadet Partisi 7. Olağan Büyük Kongresi sonrası yeni döneme girdi. İkinci kez genel başkanlığa seçilen Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcılarını açıkladı. Yardımcılar arasından Kayseri'den de bir isim yer alıyor. Saadet Partisi'nin Kayseri'de ki tanınmış ismi Mahmut Arıkan, Mahalli İdareler Başkanı sıfatıyla Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı oldu.

Karamollaoğlu güven tazeledi

Saadet Partisi 7.olağan büyük kongresi Ankara arena spor salonunda gerçekleşti. 7. olağan kongrede Kayseri'den listeye GİK (Genel İdare Kurulu) üyeliğinde Mahmut Arıkan yer bulurken; Yüksek disiplin kurulunda Duran Soyuğur yer aldı.

Ürkündaş: '30 Ağustos, teslimiyetin değil direnişin zaferidir'

Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürkündaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlandı.

Saadet Partisi Ağustos Ayı İl Divan Toplantısı

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Divan Toplantısı'nda gündeme ilişkin değerlendirilmelerde bulunuldu.

Onat: 'Mülakat sistemi adaletsizliğin göstergesidir'

Saadet Partisi (SP) Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Onat, "Kamu atamalarına getirilen mülakat sistemi adaletsizliğin en belirgin göstergesidir" dedi.