Murat Yibur Haberleri

Murat Yibur Haberleri

Tarım ve Hayvancılık Fuarı Kayseri OSB'de açıldı

Bu yıl 17.'si düzenlenen Kayseri Tarım, Hayvancılık, Gıda Fuarı ve Türk Dünyası Akraba Toplulukları Tarım Fuarı; Kayseri OSB Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıldı. Açılışa katılan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Murat Yibur, bereketli topraklarımız ve jeopolitik konumumuza dikkat çekerek Türkiye'nin tarımda daha etkin olacağına inancını dile getirdi.

OSB Başkanı Yibur: '2022 yılı üretimde önemli bir yıl olacak'

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, Kayseri sanayisinin dünyayı etkileyen pandemi gibi önemli bir soruna rağmen 2021 yılında da büyümeye devam ettiğini belirtti. Başkan Yibur, Kayseri OSB'deki doğal gaz ve elektrik tüketim miktarlarında yüzde 13 civarında bir artış yaşandığını ve bu artışın da sanayideki büyümeyle ilgili önemli bir veri olduğunu kaydetti.

Mhp Kocasinan İlçesinde 11. Olağan Kongre Heyecanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan İlçesinde 11. Olağan Kongresi başladı. Kongrede mevcut başkan Serkan Tok ile Murat Yibur aday oldu.Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde yapılan MHP Kocasinan İlçesi 11. Olağan Kongresine...