Mmo Haberleri

Mmo Haberleri

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den KSMMMO'ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerde güven tazeleyen Kayseri Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KSMMMO Başkanı Yedikaya güven tazeledi

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya gerçekleştirilen 24. Olağan Genel Kurul'da yeniden başkan seçildi.

KSMMMO 24. Olağan Genel Kurulu başladı

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) 24. Olağan Genel Kurulu bugün başladı.

Akademik Meslek Odaları Birliği Başkanlığına, MMO Başkanı Varol seçildi

Kayseri'de yaklaşık 30 bin üyeyi temsil eden 24 akademik oda, başkanlar düzeyinde Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesinin ev sahipliğinde bir araya geldi. Yapılan toplantıda Akademik Meslek Odaları Birliği başkanlığına, MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol seçildi

KSMMMO’da Meslekte Kayseri Grubu seçime doğru gidiyor

Meslekte Kayseri Grubu yeni başkanlık için seçime doğru gidiyor. Kayseri Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yedikaya, başkanlık sürecinde yapılan faaliyetlerden ve yapılacak olan seçim hakkında konuştu.

Başkan Büyükkılıç, KSMMMO yönetimini kabul etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Muhasebe Haftası dolayısıyla ziyarette bulunan Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya ve oda yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Kayseri'de 'Muhasebe Haftası' kutlandı

1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeni ile Kayseri Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) tarafından çelenk koyma töreni düzenlendi. Törende konuşan KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yedikaya, 'Mali müşavirler işletmeleri yarınlarına hazırlarken veri akışlarını da sağlar' dedi.

Makina Mühendisleri Odası'nda Başkan Varol güven tazeledi

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesi 16. Olağan Genel Kurulu'nda; mevcut Başkan Süleyman Varol yeniden seçilerek güven tazeledi.

Makina Mühendisleri Odası'nda 16. Olağan Genel Kurul başladı

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesi'nde 16. Olağan Genel Kurul başladı. Genel kurulda konuşan MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol, '2 yılda yaptığımız çalışmalar gelecekteki çalışmalarımızın teminatı olacak' dedi.

Mimarlar Odası yönetiminden Başkan Büyükkılıç'a ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şube Başkanı Murtaza Er ve yönetimini kabul ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Makina Mühendisleri Odası Seçime gidiyor

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanlığı Genel Kurulu yapılacak.

Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi, Ulusal Mimari Projesi Panel konusu oldu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi Ulusal Mimari Projesi' yarışması üzerine bir panel gerçekleştirildi. Panelde yarışmayı kazanan eser sahipleri, proje sunumları yaparak, projeler hakkında bilgiler verdi.

SMMMO BAŞKANI YEDİKAYA GENÇLERE MUHASEBECİLİK MESLEĞİNİ ANLATTI

Kayseri Üniversitesi Muhasebe ve Finans Kulübü tarafından düzenlenen 'Muhasebe Mesleği ve Geleceği' konulu söyleşi etkinliğinde, Kayseri SMMMO Başkanı Ali Yedikaya, Kayseri SMMMO Tesmer Yönetim Kurulu Sekreteri Şengül Kezik, Kayseri SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Derya Çopuroğlu ve Kayseri SMMMO Haksız Rekabetle Mücadele Kurumu Başkanı Ömer Kara, öğrencilerle bir araya geldi.

MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman VAROL' dan su tasarrufu ile ilgili açıklama

MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman VAROL, su tasarrufu ile ilgili aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI AKİF AKSOY İSTİFA ETTİ

MMO Kayseri Şube Başkanı Aksoy istifa etti

'Mesleğimizle ilgili bilim kurulunun kurulmasını istiyoruz'

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya, odaların sahadaki problemlerin içerisinde olduğunu ve çözüm yollarını da bildiklerini söyleyerek, 'Bilim kurulunun kurulmasını istiyoruz' dedi.

TMMO'da Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Türkiye Mimarlar Odası (TMMO) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen 15. Dönem Danışma Kurulu Toplantısında konuşan TMMO Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Çevik, 'Danışma toplantılarımızın sonunda, 2 yıllık çalışmalarımızı planlayacağız' dedi.

'Birlik ve beraberliğin sürdürülmesi için gayret edeceğiz'

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen 15. Olağan Genel Kurulunda konuşan MMO Kayseri Şubesi Başkanı Akif Aksoy, 15. Genel Kurul ile yaptığı açıklamasında, 'Birlik ve beraberliğin sürdürülmesi için gayret edeceğiz' dedi.

Elazığ deprem bölgesine bağış için hayır panayırı yapıldı

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) tarafından düzenlenen 'Güncel Vergi ve Muhasebe Uygulamaları' eğitimi kapsamında düzenlenen seminerde, Elazığ deprem bölgesine bağış için hayır panayırı yapıldı. Eğitim programına Katılan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç yaptığı konuşmasında, 'Kayserimizde beraberlik içerisinde hayır yapılması ayrı bir keyif veriyor' dedi.

"Soba, şofben ve kombi zehirlenmelerine dikkat"

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, soba, şofben, kombi zehirlenmelerine karşı vatandaşlara uyarılarda bulunarak alınacak tedbirler hakkında açıklamalarda bulundu.

Kayseri SGK İl Müdürlüğünden Türkiye'de bir ilk

Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü (SGK) ve Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) iş birliği ile Sosyal Güvenlik Kurumu içerinde irtibat bürosu açıldı. Bu açılışın Türkiye'de bir ilk olduğunu söyleyen Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hacı Ali Hasgül, 'Ülkemizdeki diğer SGK İl Müdürlüklerine örnek olmasını istiyoruz' dedi.

KTO'da 'E- Dönüşüm' zirvesi

Kayseri Ticaret Odası'nda (KTO) düzenlenen E-Dönüşüm Zirvesi'nde konuşan Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Genel Sekreteri Baki Gümüşoluk, "E-Dönüşüm ihtiyaç haline gelmiştir" dedi.

Başkal: 'Güvenlik deyince sadece can ve mal değil, kişisel bilgiler de düşünülmelidir'

Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMO) iş birliği ile düzenlenen 'Kişisel Verilerin Korunması Kanunu' konulu seminerde konuşan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Latif Başkal, ' Güvenlik deyince sadece can ve mal değil, kişisel bilgiler de düşünülmelidir' dedi.

'Vergide ayrımcılık kabul edilemez'

Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Mal ve Hizmetlerde Uygulanacak Katma Değer Vergisi Oranlarının Tespitine İlişkin Kararda Değişiklik yapılarak, bazı avukatlık faaliyetlerindeki KDV oranlarında indirime gidilmesi ile ilgili bilgi veren Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya, 'Vergide ayrımcılık kabul edilemez' dedi.

20 yıl geçti bir şey değişmedi

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası tarafından 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin 20. yıldönümünde yazılı bir açıklama yayımlandı. Açıklamada depremin üzerinden yirmi yılın geçtiği ancak değişen bir şeyin olmadığı belirtildi.

SMMMO'dan OSB Teknik Koleji'ne ziyaret

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, OSB Teknik Koleji'ni ziyaret etti.

KSMMMO'da Meslekte Kayseri Grubu'nun adayları tanıtıldı

18-19 Mayıs 2019 da yapılacak olan Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim, Denetleme, Disiplin ve TÜRMOB Delegasyon seçimleri öncesi Meslekte Kayseri Grubu'nun adayları tanıtıldı.

MMO Başkanı Aksoy'dan Çanakkale Zaferi Mesajı

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

'Meslek projelerine son derece uyum sağladık'

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Fatih Tanrıöver, 'Poşet beyanı gibi ekstra durumların üzerimize kalması dolayısıyla meslektaşlarımız ciddi sorunlar yaşıyor' dedi.