Mhp Haberleri

Mhp Haberleri

MHP’li Enes Ertuğrul Kalın, ‘Seçimi Cumhurbaşkanı Erdoğan kazanacak’

 Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın, katıldığı RadroRadar canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

MHP İl Başkanlığı'ndan Kayseri OSB'ye hayırlı olsun ziyareti

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın ile yönetim ve denetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MHP heyetine ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden OSB Başkanı Yalçın, sanayicilere layıkıyla hizmet etme gayretinde olacaklarını söyledi.

MHP'li Ahmet Savaş Çolak'ın 'Sütü Bozuk' ifadesine İYİ Partili Dursun Ataş’tan cevap

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ahmet Savaş Çolak'ın İYİ Partili Dursun Ataş'a kullandığı 'sütü bozuk' ifadesine Ataş, sosyal medya hesabından cevap verdi. 

MHP'li Özdemir: 'Selahattin Demirtaş teröristtir'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 'Adım Adım 2023' sloganıyla düzenlenen ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısında İncesu ve Yeşilhisarlı partililerle bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Allah izin verirse şanlı ve şerefli Türk askeri, kahraman Mehmetçiğimiz ilk fırsatta Suriye'ye gidecek ve CHP'den umut bulan teröristlerin inlerini başlarına yıkmaya devam edecektir. Tezkereye 'hayır' diyen CHP aziz milletimize ne anlatabilecektir? Bugünkü CHP yönetimi Atatürk'ten uzaklaşmış, hasımlarıyla kol kola girmiş, Atatürk ile hiçbir bağı kalmamıştır. Kılıçdaroğlu'nun başında olduğu Cumhuriyet Halk Partisi açık bir milli güvenlik tehdidi haline gelmiştir dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: 'Vatandaşımızın gelir seviyesi yüzde 40 artırılacak'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 'Adım Adım 2023' sloganıyla düzenlenen ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısında Bünyanlı ve Tomarzalı partililerle bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, 'Afetlerle beraber olup, milletin acısı üzerinden siyasi çıkar sağlamaya çalışan zillet zihniyetinin niyeti bozuktur. Zillet ittifakına tekraren ifade etmekte fayda vardır, destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın' dedi.

Özdemir'den 3 ilçeye müjde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in girişimleri sonucu Sarız, Pınarbaşı ve Sarıoğlan Belediyelerine çevre düzenlemesi için İlbank'tan kredi ve hibe desteği verildi.

MHP'li Korkmaz'dan Vali Çiçek'e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Süleyman Korkmaz, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'i ziyaret etti.

MHP Kadın Kolları eski genel başkanı Şennur Şenel hayatını kaybetti

MHP Kadın Kolları eski genel başkanlarından Şennur Şenel, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  

MHP'li Özdemir: 'Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır'

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Kıbrıs'ta egemen eşitlik temelli iki devletli çözüm ve Doğu Akdeniz'deki gelişmeler hakkında Gündem Dışı söz aldığı konuşmasında, Kıbrıs Adası'nın, sahip olduğu jeostratejik konumu sebebiyle tarihin her döneminde büyük öneme sahip olduğuna değinerek; 'Bu hliyle Kıbrıs Adası sadece denizin ortasında bulunan bir ada vasfıyla ikmal noktası olarak değil, bölgesel ve küresel hkimiyet için mutlaka korunması gereken bir alan olarak ön plana çıkmıştır.' dedi.

Özdemir: 'Erciyes, Türklüğün sevdalısı olan yiğit ve asil gençlerimizin otağıdır'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Erciyes Üniversitesi'nde Düzenlenen Bahar Şenliklerinde gençlerin okuduğu marşla ilgili sözlerine ilişkin, Erciyes, Türklüğün sevdalısı olan yiğit ve asil gençlerimizin otağıdır dedi.

MHP'li Özdemir'den KGC'ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Metin Kösedağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Özdemir, Ankara-Kayseri arasında köprü oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri'ye sık sık gelerek, şehrin sorunlarının Ankara'ya taşınması ve çözümü noktasında adeta bir köprü görevi görüyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den KSMMMO'ya ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerde güven tazeleyen Kayseri Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ali Yedikaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Baki Ersoy’dan “Seni yok saysalar” paylaşımı

MHP’de ‘kesin ihraç’ talebiyle disiplin süreci devam ederken partisinden istifa eden Bağımsız Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, uzun bir aradan sonra yaptığı paylaşımla bozdu.

DP’li Cemal Enginyurt: “Baki Ersoy yalnızca kâğıt üzerinde istifa etmiştir”

 Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) istifa eden Bağımsız Kayseri Milletvekili Baki Ersoy hakkında, “Ersoy, liderine ve partisine bağlı olduğuna dair paylaşım yapmıştı ve yalnızca kağıt üzerinde istifa etti” dedi.

Özdemir, Doğu Türkistan davasının temsilcileri ile bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri'de yaşayan Doğu Türkistan davasının temsilcileri ile bir araya gelerek MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin selamlarını iletti.

MHP'de il divanı değişti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı'nda il divanında değişikliğe gidildi.

MHP Kayseri İl Başkanlığı’nda bayramlaşma

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Teşkilatında bayramlaşma programı gerçekleştirdi.

MHP'li Özdemir: 'Ramazan Bayramı ve Milliyetçiler Günü'nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, il başkanlığında katıldığı bayramlaşma programında, 'Ramazan Bayramı ve Milliyetçiler Günü'nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz' dedi.

Büyükkılıç'tan 'Baki Ersoy' açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ihraç talebi ile partisinin disiplin kuruluna sevk edilen ve ardından istifa eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile ilgili olarak, 'Nevi şahsına münhasır insan. Açıklaması da olur ama telafi etmeyecek bir yaklaşımı yoktu' dedi.

Başkan Yıldırım Kayseri İl Başkanlığı ile sahurda buluştu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Kahramanmaraş ziyareti sonrası Kayseri'ye geldi. Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı ile sahur yapan Başkan Yıldırım, Kayseri İl Başkanlığı tarafından hazırlanan projeleri dinledi.

SON DAKİKA… Baki Ersoy MHP’den istifa etti

Disiplin kuruluna sevk edilen Baki Ersoy sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ettiğini açıkladı.

Ataş'ın Kayseri önergesini Ak parti ve Mhp reddetti

İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri'nin ekonomik durumu ile Kayserili çiftçilerin, besicilerin ve esnafların sorunlarının araştırılması amacıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına araştırma önergesi verdi. Ataş, önergesinde bugün gelinen noktada Kayserili sanayicimiz üretemez, çiftçimiz ekemez, esnafımız ise siftah yapamaz duruma gelmiştir.

Kılınç MHP'den istifa etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Sedat Kılınç, Baki Ersoy'un merkez disiplin kuruluna sevk edilmesinin ardından partisinden istifa ettiğini söyledi.

Baki Ersoy disiplin kuruluna sevk edildi

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, disiplin kuruluna sevk edildi. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir Bakan Kirişci ile görüştü

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'yi ziyaret etti.

MHP Milletvekili Ersoy: 'İnsanlarda biraz merhamet, vicdan olacak'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy; Kayserispor'un önceki yönetimine açılan dava ile ilgili, Kulübü bu kadar kötü yönetip, futbolcularla ve sözleşmelerle alakalı ayyuka çıkan bir dönem bunu 7 yaşındaki çocuk da biliyor, 70 yaşındaki amca da biliyor. Ancak o arkadaş şimdi sağı solu arıyor. 'Ben aklandım, benim bir şeyim yok. Böyle söylemlerde bulunuyor. Ben Baki Ersoy'um yarın bir gün ortaya çok başka şeyler koyarım. İnsanlarda birazcık merhamet, vicdan olacak dedi.

MHP İl Başkanı İncetoprak’tan ‘taşımalı miting’ iddiası

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ilçe ziyaretlerinden fotoğraflar paylaşarak Akşener’in umduğunu bulmadığını, hayal kırıklığına uğradığını iddia etti.

MHP'li Özdemir: 'Para ve silaha karşı galip gelebilecek olan, insanlığın bizatihi kendisidir'

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; uluslararası anlaşmalar hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına söz aldığı konuşmasında, yirmi günü aşkın süredir Ukrayna ve Rusya arasında devam etmekte olan savaşın giderek şiddetlenmekte olduğuna değinerek; '24 Şubat 2022'de başlayan Rusya-Ukrayna savaşında ne yazık ki sivil can kayıpları artmakta, ülkesini terk etmek zorunda kalan insanlar vicdanları sızlatmaktadır. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği'nin açıkladığı son verilere göre bugüne kadar 3.063.095 mültecinin Ukrayna'dan komşu ülkelere geçtiği kaydedilmektedir' dedi.

Baki Ersoy, meclis çalışmalarının istatistiklerini açıkladı

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, görev yaptığı 3,5 yılda yaptığı faaliyetlerinin verilerini açıkladı.