Meteroloji Haberleri

Meteroloji Haberleri

Kayseri’de sıcaklıklar yükseliyor

Temmuz ayına girmemizle birlikte sıcaklıklar yükselmeye başladı. Kayseri’de hafta içi yağışsız ve güneşli bir hava bekleniyor.

Kayseri’de yağışlar bitiyor, sıcaklıklar yükseliyor

Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor. Tahminlere göre Kayseri merkezde Cumartesi ve Pazar günleri yağışsız ve güneşli bir hava olması bekleniyor. 

Yağışlar Kayseri’yi terk etmiyor

Haziran ayının sonuna yaklaşılırken sağanak yağış Kayseri’yi terk etmiyor. Sıcaklıkların mevsim normallerinin altında seyrettiği kentte, bugün ve yarın aralıklarla sağanak yağış bekleniyor. 

Kayseri yağışlı bir hafta geçirecek

Kayseri ve ilçelerinde hafta içi havanın kuvvetli yağışlı geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 25 derece olacak.

Kayseri’nin de olduğu 34 kente yağanak yağış uyarısı

 Meteoroloji, aralarında Kayseri’nin de olduğu 34 ile sarı kodlu sağanak yağış uyarısında bulundu. 

Kayseri hafta sonu yağışlı geçecek

Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor. Tahminlere göre Kayseri merkezde Cumartesi ve Pazar günleri gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olması bekleniyor. 

Kayseri’de etkili olan fırtına zor anlar yaşattı

Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü Pazar günü kent genelinde yağışlı bir hava geçeceği konusunda uyarıda bulunmuştu. Öğle saatlerinde ise kentte etkili olan sağanak yağış zor anlar yaşattı

Kayseri’de 2 gün yağışlı geçece

 Kayseri ve ilçelerinde yağışlı ve parçalı bulutlu bir hafta içi geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 30 derece olacak.

Kayseri'de kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; Kayser ve Nevşehir çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiğinden su baskınlarına karşı tedbirli olunması istendi.

Kayseri yağışlı bir hafta geçirecek

Kayseri ve ilçelerinde yağışlı ve parçalı bulutlu bir hafta içi geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 25 dereceler civarında olacak. 

Kayseri ve ilçeleri hafta sonu hava tahmin

 Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor.

Kayseri'de metrekareye 31 kilogram yağmur yağdı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Mehmet Bütüner, hafta ortasından itibaren Kayseri'de etkili olan yağışın beklenen bir yağış olduğunu ve metrekareye 31 kilogram yağmur yağdığını söyledi.

Kayseri ve ilçeleri hafta sonu hava durumu

Yağışlı hava, Kayseri ve ilçelerinde bu hafta sonu da devam edecek. Yeni haftayla birlikte yağışlar kenti terk edecek ve sıcaklıklar yükselişe geçecek. 

Kayseri'de sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi

Kayseri'de öğle saatlerinden itibaren başlayan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.

Kayseri'ye sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından Kayseri için sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Meteoroloji uyardı: Kayseri’de kuvvetli rüzgar ve toz taşınımı

Yapılan meteorolojik ölçümlere göre Kayseri’de gün boyu sürecek kuvvetli fırtına ve toz taşınımı olması bekleniyor.

Meteoroloji uyardı: Kayseri’de sıcaklıklar düşüyor, kar yağabilir

Meteoroloji’den Kayseri ve ilçeleri için sıcaklık düşüşü ve kar uyarısı yapıldı. Yaklaşık bir haftalık bahar havası Salı günü yerini kar yağışına bırakacak. 

Kayseri'de kuvvetli fırtına bekleniyor

Yapılan meteorolojik ölçümlere göre Kayseri'de iki gün boyunca kuvvetli fırtına olması bekleniyor.

Kayseri'de kuvvetli fırtına bekleniyor

Yapılan meteorolojik ölçümlere göre Kayseri'de iki gün boyunca kuvvetli fırtına olması bekleniyor.

Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu hava tahmini

 Kayseri’de dün gece başlayan kar yağışı şiddetini arttırırken vatandaşlar hafta sonu kenti nasıl bir havanın beklediğini merak ediyor. 

Kayseri ve ilçeleri, kar yağışlı bir hafta sonu geçirecek

Kayseri’de dün gece başlayan ve şiddetini arttıran kar yağışı sebebiyle kent genelinde olumsuzluklar yaşandı. Vatandaşlar ise hafta sonu kentte nasıl bir hava hakim olacağını merak ediyor. 

Kayak merkezleri kar kalınlığı

Erciyes ve diğer önemli kayak merkezlerinde kar kalınlığı ile hava tahmin ölçümleri belli oldu. Meteoroloji verilerine göre Erciyes’te kar kalınlığı 136 santimetre olarak ölçülürken yakın illerden Sivas’taki Yıldız Dağı Kayak Merkezinde de kar kalınlığı 135 santim ölçüldü. 

Meteroloji'den 'kar' uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, kentte yarın akşamdan itibaren kar yağışının etkisini göstereceği bildirildi.

Kayseri hafta sonu hava durumu

Meteoroloji tahminlerine göre Kayseri ve ilçelerinde, hafta sonu parçalı bulutlu ve karla karışık yağmurlu olacak. Önemli kayak merkezlerinden Erciyes’te ise Pazar günü kar bekleniyor. Hava sıcaklıkları da düşüyor. 

Meteorolojiden 'kar' ve 'rüzgar' uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Mehmet Bütüner, Kayseri'de rüzgarlı ve yağışlı havanın etkili olacağını söyleyerek, Kar yağışı ve şiddetli rüzgar konusunda vatandaşlarımızın tedbirli olmasını öneriyoruz' dedi.

Kayseri için kuvvetli fırtına uyarısı!

 Meteoroloji, Kayseri için zaman vererek kuvvetli fırtına uyarısında bulundu.

Kayak merkezlerinde kar kalınlığı

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte kayak merkezlerinde de karlar erimeye başladı. Meteoroloji verilerine göre Erciyes’te kar kalınlığı 110 santimetre olarak ölçülürken, komşu il Sivas’taki Yıldız Dağı Kayak Merkezinde de kar kalınlığı 120 santim ölçüldü. 

Meteoroloji'den 'kuvvetli rüzgar', 'fırtına' ve 'kuvvetli yağış' uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, kentte kuvvetli rüzgar, fırtına ve kuvvetli yağışın beklenildiği belirtilerek, vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Kayseri’yi yağmurlu bir hafta bekliyor

Meteoroloji tahminlerine göre Kayseri ve ilçelerini yağmurlu bir hafta içi bekliyor.

Kayseri’yi sisli bir hafta bekliyor

Meteoroloji tarafından yayımlanan hava tahmin raporuna göre Kayseri ve ilçelerini sisli bir hafta bekliyor