Mehmet Özhaseki Haberleri

Mehmet Özhaseki Haberleri

Başkan Büyükkılıç, Ankara'da istişare toplantısına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında gerçekleşen, büyükşehir ve il belediye başkanlarının bir araya geldiği istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Özhaseki vatandaşlarla bayramlaştı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bayram namazını Cami Kebir'de kılarak, vatandaşlarla bayramlaştı.

Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanlığı teşkilat iftarında partililerle bayramlaştı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Kayseri İl Başkanlığı Teşkilat İftarına katıldı. Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Teşkilatlarına hitabının dinlediği iftarın ardından, Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatının tüm kademeleriyle bayramlaştı.

Büyükkılıç ve başkanlardan Özhaseki'ye brifing

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile ilçe belediye başkanları, şehri geleceğe taşıyacak hizmet ve projeler ile ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye brifing verdi.

Özhaseki: “Kur’an’ın tek kelimesinin bile yalanlanamaması mucize olduğunu gösterir”

Tıpkıbasım Mushaflar Kuran-ı Kerim sergisinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir tek kelimesinin bile yalanlanamamasının Kuran’ın mucize olduğunu gösterdiğini vurguladı.

Kocasinan'ın iftarına 4 bin 300 kişi katıldı

Kocasinan Belediyesi, Ramazan ayı boyunca kurduğu iftar sofralarıyla Ramazan coşkusunu ilçede doruğa çıkardı. Son olarak Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nun katılımıyla geçekleşen Mithatpaşa Mahallesi'ndeki iftara, 4 bin 300 kişi katıldı.

Başkan Büyükkılıç Kadir Gecesi'nin bereketini vatandaşlarla yaşadı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Mithatpaşa Mahallesi'nde binlerce vatandaşın katıldığı iftar programına katılarak, Kadir Gecesi'nin bereketini hep birlikte yaşadı.

Başkan Büyükkılıç ve Mehmet Özhaseki gençlerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte AK Parti Kayseri Gençlik Kolları'nın düzenlediği 'Gençlik Buluşması'na katıldı.

Özhaseki: 'Hacılar bizim gözbebeğimiz'

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Hacılar İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'ne bağlı gençlerle iftar yemeğinde buluştu. İftarda konuşan Özhaseki, 'Hacılar bizim göz bebeğimiz, hem milli değerlerimize sahip çıkan hem de manevi değerlerimize bağlı insanların bulunduğu bir ilçemiz olan Hacılar'da ayrı bir güzellik var. Allah birliğimizi bozmasın' dedi.

Başkan Büyükkılıç, 'Gönül Sofrasını' İncesu'da kurdu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte İncesu Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına katılarak, ilçe sakinleriyle gönül sofrasında buluştu.

Bünyan'da Ebekız Ana Cami'nin açılışı yapıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Bünyan Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi'nde Büyükşehir ve hayırsever işbirliği ile yapımı tamamlanan Ebekız Ana Cami'nin açılış törenine katıldı.

Kayseri OSB yönetimi Ankara'da

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Ankara'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Büyükkılıç'tan Ankara temasları

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri'ye kazandırdığı ve kazandıracağı proje, yatırım ve hizmetler için Ankara'da da temaslarını aralıksız sürdürüyor. Büyükkılıç, başkentte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile görüşerek, istişarelerde bulundu.

AK Parti’den 805 belediyeye Ramazan tavsiyesi

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, belediye başkanlarından ramazanda her akşam bir dar gelirlinin sofrasına misafir olmalarını istediklerini söyledi.

Başkan Yalçın Kuruköprülü gençlerle

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kuruköprü Mahallesinde gençlerle bir araya geldi. Gençlere hayat hikayesini anlatan Başkan Yalçın, onlarla tecrübelerini paylaştı. Programa, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de telefonla katılarak gençlerle konuşarak yaşamlarında başarılar diledi.

Özhaseki: “Hakkımda ‘vur’ emri verildiği dönemler oldu” Özhaseki: “Kayseri Büyükşehir, bin 397 belediye arasında bir tanedir”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, kendisi hakkında ‘vur’ emriyle para pazarlığının yapıldığı günlerin olduğunu açıkladı. Kayseri’de gerçekleşen yatırımlar hakkında da konuşan Özhaseki, özellikle son dönemlerde kamu yatırımlarının arttığını kaydetti. 

Büyükşehir'de 'istişare' zirvesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın ev sahipliğinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında AK Parti İl Başkanı ve metropol ilçe belediye başkanlarının katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Gökçek, geri adım attı; Özhaseki’yi ziyaret edecek

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, katıldığı televizyon programında Ankara’da yapılan seçiminin Mehmet Özhaseki’nin hatasından dolayı kaybedildiğini ifade etmişti. Gökçek geri adım atarak, Özhaseki'yi ziyaret edeceğini açıkladı.

Melih Gökçek: "Ankara'da seçimi Özhaseki'nin kendi hatasıyla kaybettik"

Önceki dönem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldığı bir televizyon programında Ankara’ya belediye başkanlığı için aday olan AK Partili Mehmet Özhaseki’nin seçimi kaybetmesinin kendisinin hatası olduğunu ileri sürdü. 

Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki:

Kayserispor Onursal Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri'nin her yönüyle Süper Lig'de olmayı hakettiğini söyledi.

AK Parti'li Özhaseki: 'Karadeniz'deki doğalgaz geldiği zaman bizim bütçemiz gelişecek'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Karadeniz'de bulunan doğalgaza değinerek, Doğalgaz geldiği zaman bu milletin sadece gelirinin vergiden olduğu bir ortamda doğalgaz gibi de yerin altından Allah'ın verdiği nimetle bizim bütçemiz gelişecek dedi.

AK Parti'de Yeşilhisar ilçenin başkan adayları Ankara'da

AK Parti Yeşilhisar'da ilçe başkan adayları İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret etti.  

“Oyumuz yüzde 37’lerin altına hiç düşmedi”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin anketlerde çıkan oy oranını açıkladı. Özhaseki, “Oyumuz yüzde 37’lerin altına hiç düşmedi. Yüzde 37 ile yüzde 43-44 bandı arasında gidip gelen bir oyumuz var. Bize kızan seçmen kenarda, kararsızda bekliyor. Bir başka partiyi tercih etmiyor” dedi. 

Özhaseki ve Büyükkılıç'tan esnaf ziyaretleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, fabrika ve esnaf ziyareti yaptı, Melikgazi Belediyesi Trafik Eğitim Pisti ve Sosyal Tesisi açılışına katıldı.

Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki: "Çok keyifli bir maç izledik"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Kayseri Milletvekili ve Kayserispor Onursal Başkanı sarı kırmızılı takımın Atakaş Hatayspor'u 4-3'lük sonuçla mağlup ettiği karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklama yaptı. 

AK Parti'li Özhaseki: 'FETÖ'cüler sapık hocaları ne derse onu yapıyorlar'

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 'FETÖ'cüler sapık hocaları ne derse onu yapıyorlar' dedi.

Özhaseki'den Türk Kızılay'a ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Türk Kızılay Kayseri Şubesi yeni Başkanı Cafer Beydilli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Özhaseki, oda başkanları ile bir araya geldi

AK Parti yeYerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan yardimcisi Mehmet Özhaseki, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifleri'nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda oda başkanları ile bir araya geldi.

Özhaseki, oda başkanlarını ağırladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ankara'da Kayseri’de ki bazı meslek odalarının başkanları ile görüştü. 

Özhaseki: “Milli irade düşmanlarına asla geçit vermedik, vermeyeceğiz”

Gazeteci Sedef Kabaş, katıldığı bir televizyon programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren sözler kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki de, “Ahlaksız ve rezil bir dil kullanan sözde gazeteci Sedef Kabaş’a sözlerini aynen iade ediyoruz” diyerek tepki gösterdi.