Mahmut Gürcan Haberleri

Mahmut Gürcan Haberleri

Belediye Başkanlarından Bakan Yardımcısı Gürcan'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun ve beraberindeki heyetle birlikte Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a ziyarette bulundu.

Akay'tan Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a ziyaret

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Mahmut Gürcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Akay, ziyarette Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a şeker sektörünün ve pancar çiftçisinin sorunlarını içeren bir de rapor sundu.

Kayseri İş Dünyası Bir Araya Geldi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Kayseri'de İş Dünyası Buluşması düzenledi. Düzenlenen organizasyona aslen Kayserili olan yeni Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan katıldı. Gürcan, burada Türkiye ekonomisiyle ilgili genel bir sunum gerçekleştirdi.

Başkan Büyükkılıç: 'Hizmetten hizmete koşuyoruz'

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Gürcan, Başkan Büyükkılıç'a 'Sizin başkanlığınızda Kayseri'miz her zaman Türkiye'deki örnek belediyelerden birisi olmuştur' dedi.

Bakan Yardımcısı Gürcan: 'Yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşüreceğiz'

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Kayseri'de katıldığı İş Dünyası Buluşması'nda yaptığı açıklamada, 'Yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşüreceğiz' dedi.

Develili Gürcan Bakan Yardımcısı oldu

AK Parti İstanbul İl Başkan yardımcılığı görevini yürüten Develili Mahmut Gürcan Maliye ve Hazine Bakan yardımcılığına atandı.