Kubilay Söyler Haberleri

Kubilay Söyler Haberleri

Kubilay Söyler: “Memleket Partisi Türkiye Cumhuriyeti’nin üzerine bir ışık gibi doğacak”

 Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Kubilay Söyler, ilçe başkanlarıyla ve üyeleriyle bir araya geldi. Memleket Partisi Kayseri İl Örgütü olarak ellerinden gelen tüm çalışmaları yapacaklarını belirten Başkan Söyler, “Memleket Partisi Türkiye Cumhuriyeti’nin üzerine bir ışık gibi doğacak” dedi.

Memleket Partisi açtığı stantla Kayseri halkıyla buluştu

Memleket Partisi Kayseri İl Teşkilatı Partisini tanıtmak amaçlı Cumhuriyet Meydanı’nda stant kurdu. Memleket Partisi İl Başkanı Kubilay Söyler, standa gelen vatandaşların birebir dinleyerek diyalog halinde bulundu.

Kubilay Söyler: "Kayseri OSB sekteye uğrarsa işçiler ekmeksiz kalır"

Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Kubilay Söyler, elektrik ve doğalgaz kesintileri uygulanan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) firmaları ziyaret etti. Kesintilerin firma ve çalışanların işlerini aksattığını ifade eden Söyler, "İşçi, canının yandığı yerde bunların hepsinin hesabını sandıkta sorar" dedi.

Memleket Partisi Başkanı Söyler: “Milliyetçiliği ve dini kimseden öğrenecek değiliz”

Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Kubilay Söyler,  Kayseri halkının Muharrem İnce etrafında halka olacağına inandıklarını söyledi. Milliyetçiliği Bülent Ecevit’ten aldıklarını belirten Söyler, “Dini de kimseden öğrenecek değiliz” diye konuştu. Söyler, Kayseri’ye gelecek olan Muharrem İnce’nin programı hakkında da bilgi verdi.