Kayseri Osb Haberleri

Kayseri Osb Haberleri

Kayseri OSB'de 19. Mali Genel Kurul 249 delege ile son dakikada yapıldı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nin 19. Mali Genel Kurulu, toplam 916 delegenin 249'unun katılımı ile son dakikada gerçekleştirildi.

Kayseri OSB'de Tacikistan ile iyi niyet metni

Tacikistan'ın Sughd Bölgesi Başkanı ve Tacikistan Büyükelçisi Başkanlığındaki heyetin Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yapmış oldukları temaslar iyi niyet metni ile sonuçlandı. Sughd Bölgesi Başkanı Rajabboy Ahmadzoda ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu arasında iyi niyet metni imzalandı ve bu imzaların ilişkilerin geliştirilmesine katkı sunması temennisinde bulunuldu.

Kayseri OSB Tacikistan heyetini ağırladı

Tacikistan'ın Sughd Bölgesi Başkanı ve Tacikistan Büyükelçisi Başkanlığındaki bir heyet Kayseri programı çerçevesinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti. Tacik heyet ile bir süre görüşen Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, ziyaretin güzel ilişkilerin başlangıcı olması temennisinde bulundu.

Kayseri OSB Teknik Koleji şampiyon oldu

U16 Ligi Play-Off son maçında normal süresi 1-1 tamamlanan karşılaşmada rakibi Kocasinan Şimşekspor'u penaltı atışlarında mağlup eden Kayseri OSB Teknik Koleji Kayseri şampiyonu oldu.

Kayseri OSB kalite de zirvede

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, vermiş olduğu hizmetleri kalitesiyle de tescillemeye devam ediyor. Kayseri OSB'nin almış olduğu kalite belgelerine TSE ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgesi de eklendi. Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, Enerji Yönetim Sistemi Belgesi'ni TSE Kayseri Bölge Koordinatörü Mahmut Ulaş'tan aldı.

Kayseri OSB’de Genel Kurul Kararı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde genel kurul yapılması kararı alındı.

Kayseri OSB Şehitler Parkı'ndaki çağlayanları temizledi, su verdi

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, baharla birlikte parklardaki bakım çalışmalarına hız verdi. 15 Temmuz Şehitler Parkı'ndaki çağlayanlar temizlenerek su verildi ve parkın güzelliğine güzellik katıldı.

Kayseri OSB'de GES gelirinde tüm zamanların rekoru da kırıldı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi tarafından kurulan ve Türkiye'nin en büyük güneş tarlalarından birisi olan 37 megavatlık Güneş Enerji Santrali, güneşin kendini daha iyi göstermesiyle birlikte krlılığını artırdı.

Kayseri OSB yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Sanayi Odası, Kocasinan Belediyesi ve Ticaret Borsası'na iade-i ziyaretlerde bulundu. Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerince gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

Kayseri OSB'den iade-i ziyaretler

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, bir dizi iade-i ziyarette bulundu. Ziyaretlerde Ramazan ayı tebrik edildi ve üretime ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Kayseri OSB yönetimi Ankara'da

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu, Ankara'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Kayseri Kariyer Kayseri OSB'de

İş arayanlarla eleman arayanları buluşturan kayserikariyer.com'un paydaşları aylık istişare toplantısında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde bir araya geldi. Toplantıda yapılan ve yapılması planlanan konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Tarım ve Hayvancılık Fuarı Kayseri OSB'de açıldı

Bu yıl 17.'si düzenlenen Kayseri Tarım, Hayvancılık, Gıda Fuarı ve Türk Dünyası Akraba Toplulukları Tarım Fuarı; Kayseri OSB Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıldı. Açılışa katılan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Murat Yibur, bereketli topraklarımız ve jeopolitik konumumuza dikkat çekerek Türkiye'nin tarımda daha etkin olacağına inancını dile getirdi.

Kayseri Tarım Fuarı 17'nci kez kapılarını açıyor

Bu yıl 17'ncisi düzenlenecek olan Kayseri Tarım Fuarı, yarın Kayseri OSB Fuar ve Kongre Merkezi'nde 3 gün boyunca kapılarını ziyaretçilere açacak. Binlerce firmanın yer alacağı fuar hakkında bilgi veren Atlasfuar Genel Müdürü Fevzi Atasağun, "Amacımız yurtdışından da ziyaretçi çekerek fuarın kapsamını büyütmektir" dedi.

OSB davasına basın sansürü

Kamuoyunda 'OSB davası' olarak bilinen ve Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan ile beraberindeki yöneticilerin yargılandığı duruşmaya gazeteciler alınmadı.

Kayseri OSB Başkanı İmamoğlu'ndan Başkan Büyükkılıç'a ziyaret

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

KDV indirimine Kayseri OSB de katıldı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, su fiyatlarında indirim uygulamasına Kayseri OSB'nin de katıldığını açıkladı. İmamoğlu, sudaki KDV oranını yüzde 8'den yüzde 1'e çektiklerini dile getirdi.

Başkan Yalçın'dan Kayseri OSB'ye ziyaret

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti.

MOSDER'den Kayseri OSB'ye ziyaret

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

KUDER'den Kayseri OSB'ye ziyaret

Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) Başkanı Mücahit Bulut, farklı ülkelerden öğrencilerle birlikte Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, Kayseri'de yetişen öğrencilerin ülkelerine döndükten sonra Kayseri sanayisinin yeni pazarlara açılmasına yönelik projelerde nasıl yer alacağına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Kızılay'dan Kayseri OSB'ye ziyaret

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli ve şube yönetimi, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti. Yunus İmamoğlu, 'Kızılay bizim gözbebeğimiz' diyerek başarılı çalışmalarının yeni yönetimle de süreceğine inandığını söyledi.

Çolakbayrakdar'dan Kayseri OSB Başkanı İmamoğlu'na ziyaret

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretinde üretimin ve istihdamın önemini vurgulayan Çolakbayrakdar, 'Üreten ve çalışan herkesten Allah razı olsun' diye konuştu.

KTB Başkanı Bağlamış'tan Kayseri OSB'ye ziyaret

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerini, Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Recep Bağlamış ve Başkan Yardımcısı Bekir Çizmeli ziyaret etti. Bağlamış, ziyaretinde Kayseri OSB yönetimini yapmış olduğu çalışmalardan dolayı takdir ettiklerini söyledi.

MHP'den Kayseri OSB'ye hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak, Kocasinan İlçe Başkanı ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, OSB'deki üretim ve ekonomiye ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, Kayseri OSB Başkanı İmamoğlu'nu ziyaret etti

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. OSB Başkanı İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerini AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç'tan OSB'lere ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, endüstri ve ticaretin merkezi Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ile İncesu Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti. Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu'na yeni görevinde başarılar dileyen Büyükkılıç, sanayici ve iş insanlarının her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Başkan Büyükkılıç'tan Kayseri OSB'ye ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Kayseri OSB'de doğalgaz kısıtlaması sona eriyor

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu, TEİAŞ'ın sanayi işletmeleri için uyguladığı elektrik kısıntısından sonra BOTAŞ'ın uyguladığı doğal gaz kısıntısının da sona ereceğini açıkladı. İmamoğlu, BOTAŞ'tan kısıntının 8 Şubat Salı günü saat 08.00 itibarıyla sona ereceğini bildiren resmi yazının geldiğini belirtti ve tüm sanayicilere bu süreçte verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

KAYSO Başkanı Büyüksimitci'den, Kayseri OSB Başkanı İmamoğlu'na ziyaret

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaretinde Kayseri OSB'nin Türkiye'nin en büyük ve örnek organize sanayi bölgesi olduğunu söyledi.

Gülsoy'dan Kayseri OSB'ye ziyaret

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Gülsoy, Kayseri OSB Başkanı İmamoğlu'nu ziyaret etti.