Intihar Haberleri

Intihar Haberleri

İntiharı vatandaş önledi

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde 4 katlı bir otoparkın son katına çıkarak intihar etmek isteyen 16 yaşındaki yabancı uyruklu genci vatandaşın uyanıklığı kurtarırken, o anlar objektiflere yansıdı.

İstediği kızı annesi reddedince intihara kalkıştı

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde evlenmek istediği kızı annesi istemeyen şahıs intihara kalkıştı. Polis ekiplerinin ikna ederek çatıdan indirdiği şahıs, Niye, niye diyerek annesine tepki gösterdi.

Genç Avukatlar Birliği’nden çözüm üretme çağrısı

 Kayseri’de son dönemlerde yaşanan avukat intiharlarının çoğalmasından dolayı Genç Avukatlar Birliği, Türkiye Barolar Birliği ve Barolara bu konu hakkında çözüm üretme çağrısında bulundu. 

İntihar eden avukat hastanede hayatını kaybetti

 Kayseri’de bulunduğu apartmanın 6’ncı katından atlayarak intihar eden ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Avukat Cemalettin Şenyüz, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

6'ncı kattan atlayan kişi yaralandı

Kayseri’de avukat olduğu iddia edilen adam, bulunduğu apartmanın 6'ncı katından atlayarak intihar etti.  

47 yaşındaki kadın kendini astı

Kayseri’de 47 yaşındaki Ayşe Şaşan, kendini asarak yaşamına son verdi.

Psikiyatr Dr. Hacımusalar: “Gençlerde en çok görülen ölüm nedeni intihar”

Gençler arasında en çok ölüm olayının intihar şeklinde olduğuna dikkat çeken Psikiyatrist Doç. Dr. Yunus Hacımusalar, bunun da sebebinin intihar aletlerine kolay ulaşılabilmesi olduğunu söyledi. Hacımusalar, intiharın önlenebilir bir halk sağlığı problemi olduğuna dikkat çekti.

İnşaattan atlayan kişi ağır yaralandı

 Kayseri’de henüz kimliği belirlenemeyen kişi  inşaat halindeki binadan kendisini boşluğa bıraktı. İntihar girişiminde bulunan kişi, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 

İntihar eden zehir tacirinin evinden 10 kilo uyuşturucu çıktı

Kayseri’de polisin düzenlendiği uyuşturucu operasyonunda uyuşturucu ile yakalanmamak için evinin balkonundan kendini boşluğa bırakarak can veren Muhammed A.’nın evinde satışa hazır halde 10 kilo uyuşturucu bulundu.

İple kendini asan yaşlı adam hayatını kaybetti

Kayseri’de yaşadığı evde kendini asan Ömer Ağaoğlu (63) hayatını kaybetti.

38 yaşındaki kişi intihar etti

Kayseri’de yaşayan Akın A. isimli kişi kendini asarak hayatına son verdi. 

13’üncü kattan atlayan kişi yaşamını yitirdi

Kayseri’de R.G. isimli kişi binanın 13’üncü katından atladı. Olay, Talas ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi Halef Hoca Caddesi’nde meydana geldi. R.G. (22) isimli kişi ikamet ettiği binanın 13’üncü katından atlayarak yaşamına son verdi.

İnşaata çıkan şahsın annesi ağıt yaktı

Kayseri'nin Talas ilçesinde bir kişi, intihar etmek için inşaatın 10. katına çıktı. Kendisini ikna etmek isteyen polislere eşinin gelmesini istediğini söyleyen şahsın annesi, saatlerce gözyaşı döktü.

İntihara teşebbüs eden şahsı, karısı ikna etti

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir inşaatın çatısına çıkarak intihara teşebbüs eden şahsı, karısı ikna etti.

İcra memurlarını gördü, pencereye çıktı

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde evine icra memurlarının geldiğini gören şahıs, pencereye çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Mezarlıkta intihar etti

Kayseri'de kendisinden haber alınamayan ve ailesi tarafından kayıp ihbarında bulunan kadın, anneannesinin mezarının önünde başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Kayseri kalesinde intihar girişimi

 Kayseri Kalesi surlarına çıkarak intihar girişiminde bulunan Y.Ö., polis ekipleri tarafından ikna edilerek bulunduğu yerden indirildi.

Komedi filmi değil, intihar girişimi

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde psikolojik sorunları olduğu iddia edilen şahıs kale surlarına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Alanda toplanan vatandaşlar da olayı sosyal medya hesaplarından canlı yayınlarken, kahkahalarla olup biteni izledi.

İntihar girişimi

Kayseri’de ev almak için kooperatife başvurup mağdur olduğu iddia edilen şahıs, binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Ommer Otel'de intihar girişimi

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde psikolojik sorunları olduğu iddia edilen şahıs, bir otelin 11. katındaki penceresine çıkarak intihara teşebbüs etti.

PTT Müdürü kendini asarak intihar etti

Kayseri'nin ilçe PTT müdürü, kendini asarak intihar etti.

Aile Hekimleriyle Psikiyatrik Acil Durumlar Toplantısı

Kayseri’de İl Sağlık Müdürlüğü tarafından aile hekimleri arasında intihar vakalarının artması nedeniyle ‘Acil Durumlar’ toplantısı gerçekleştirildi. 

Eşinin ve 1,5 yaşındaki üvey kızının boğazını keserek öldüren şahıs tutuklandı

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde iddiaya göre cinnet getirdiği için eşinin ve 1,5 yaşındaki üvey kızının boğazını keserek öldürdükten sonra kendi boğazını da keserek intihara kalkışan Kaya D., tedavisinin ardından tutuklandı.

13. kattan düşen genç kız hayatını kaybetti

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde 13. kattaki ikametinden düşen genç kız hayatını kaybetti.

Cezaevine gitmek istemediği için balkona çıkan şahıs 4 saat sonra ikna edildi

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde iddiaya göre izinli çıktığı cezaevine gitmek istemeyen bir şahıs, 8. katta bulunan ikametinin balkonuna çıktı. Balkondaki şahıs bulunduğu yerden 4 saat sonra indirildi.

Kayseri'de facia: Eşini ve üvey çocuğunu bıçaklayarak öldürdü

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir kişi eşini ve üvey çocuğunu bıçaklayarak öldürdükten sonra intihar teşebbüsünde bulundu.

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK ÖĞRENCİNİN İNTİHARINI GÜNDEME TAŞIDI

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Emre G.'nin intihar olayının ardından ortaya atılan iddiaları gündeme taşıdı.

MİLLETVEKİLİ ATAŞ ARTAN CİNAYET VE İNTİHAR VAKALARINI MECLİSE TAŞIDI!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Meclis'te Kayseri'de son günlerde artan intihar ve cinayet olaylarına dikkat çekti. Art arda yaşanan acı olayları gündeme taşıyan Ataş, 'Yaşanan bu olaylar ve uyuşturucu vakalarındaki artış, şehrimize karşı sorumluluk hisseden tüm hemşehrilerimizi derinden endişelendirmektedir' dedi

Kayseri'de genç avukat, 8'inci kattan atlayarak intihar etti

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde, bunalıma giren 25 yaşındaki avukat Hayriye Sena B., 8 katlı apartmanın en üst katından atlayarak yaşamına son verdi. Öte yandan genç avukatın intihar mektubu bıraktığı iddia edildi.

Kayseri'de intihar; baraj gölüne kendini attı

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde 22 yaşındaki bir kadın, intihar amaçlı atladığı baraj gölünde boğularak hayatını kaybetti.