Hava Durumu Haberleri

Hava Durumu Haberleri

Kayseri’de sıcaklıklar yükseliyor

Temmuz ayına girmemizle birlikte sıcaklıklar yükselmeye başladı. Kayseri’de hafta içi yağışsız ve güneşli bir hava bekleniyor.

Kayseri’de yağışlar bitiyor, sıcaklıklar yükseliyor

Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor. Tahminlere göre Kayseri merkezde Cumartesi ve Pazar günleri yağışsız ve güneşli bir hava olması bekleniyor. 

Yağışlar Kayseri’yi terk etmiyor

Haziran ayının sonuna yaklaşılırken sağanak yağış Kayseri’yi terk etmiyor. Sıcaklıkların mevsim normallerinin altında seyrettiği kentte, bugün ve yarın aralıklarla sağanak yağış bekleniyor. 

Kayseri'ye rekor yağış

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Mehmet Bütüner, yurt genelinde etkili olan yağmurla birlikte Kayseri'nin Yahyalı ilçesi Derebağ Mahallesi'nin metrekare başına 75.8 kilogram yağışla Türkiye'de en çok yağış alan bölge olduğunu söyledi.

Kayseri yağışlı bir hafta geçirecek

Kayseri ve ilçelerinde hafta içi havanın kuvvetli yağışlı geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 25 derece olacak.

Kayseri’nin de olduğu 34 kente yağanak yağış uyarısı

 Meteoroloji, aralarında Kayseri’nin de olduğu 34 ile sarı kodlu sağanak yağış uyarısında bulundu. 

Kayseri hafta sonu yağışlı geçecek

Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor. Tahminlere göre Kayseri merkezde Cumartesi ve Pazar günleri gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olması bekleniyor. 

Kayseri’de etkili olan fırtına zor anlar yaşattı

Meteoroloji 7’nci Bölge Müdürlüğü Pazar günü kent genelinde yağışlı bir hava geçeceği konusunda uyarıda bulunmuştu. Öğle saatlerinde ise kentte etkili olan sağanak yağış zor anlar yaşattı

Kayseri’de 2 gün yağışlı geçece

 Kayseri ve ilçelerinde yağışlı ve parçalı bulutlu bir hafta içi geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 30 derece olacak.

Kayseri hafta sonu hava tahmini

 Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor.

Kayseri'de kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; Kayser ve Nevşehir çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiğinden su baskınlarına karşı tedbirli olunması istendi.

Kayseri yağışlı bir hafta geçirecek

Kayseri ve ilçelerinde yağışlı ve parçalı bulutlu bir hafta içi geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklıklar ise yaklaşık 25 dereceler civarında olacak. 

Yahyalı'da sağanak yağış sele neden oldu

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde etkili olan sağanak yağış sele neden oldu.

Kayseri'de kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada pazar günü kuvvetli yağış beklendiğinden su baskınlarına karşı tedbirli olunması istendi.

Kayseri ve ilçeleri hafta sonu hava tahmin

 Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu plan yapanlar hava raporunu merak ediyor.

Yağışlar azalıyor, sıcaklıklar yükseliyor

Kayseri ve ilçelerinde son zamanlarda görülen sağanak yağış, yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakacak. Ara ara yağış geçişlerinin de olması beklenen kent genelinde sıcaklıkların ise mevsim normallerine çıkması bekleniyor. 

Kayseri ve ilçeleri hafta sonu hava durumu

Yağışlı hava, Kayseri ve ilçelerinde bu hafta sonu da devam edecek. Yeni haftayla birlikte yağışlar kenti terk edecek ve sıcaklıklar yükselişe geçecek. 

Kayseri'de sağanak yağış etkili oldu

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından daha önceden uyarısı yapılan sağanak yağış, Kayseri'de etkisini gösterdi.

Kayseri'ye sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından Kayseri için sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Kayseri ve ilçelerinde hafta sonu hava tahmini

Kayseri’de sıcak havalar etkisini göstermeye başlamıştı. Hafta sonu hava tahmin raporuna göre ise cumartesi ve pazar günü yağış bekleniyor.

Kayseri'de yağışlar geri geliyor

Hava tahminlerine göre Kayseri ve ilçelerinde yeni haftada parçalı bulutlu ve sağanak yağışlı havanın etkili olması bekleniyor. 

Kayseri'de kuvvetli fırtına bekleniyor

Yapılan meteorolojik ölçümlere göre Kayseri'de iki gün boyunca kuvvetli fırtına olması bekleniyor.

Soğuk ve yağışlı hava geliyor

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, soğuk ve yağışlının havanın etkili olacağı bildirildi.

Kayseri’de kar yağışlı bir hafta bekleniyor

Meteoroloji tahminlerine göre Kayseri ve ilçelerinde kar yağışlı bir hafta bekleniyor. 

Kayseri hafta sonu hava durumu

Meteoroloji tahminlerine göre Kayseri ve ilçelerinde, hafta sonu parçalı bulutlu ve karla karışık yağmurlu olacak. Önemli kayak merkezlerinden Erciyes’te ise Pazar günü kar bekleniyor. Hava sıcaklıkları da düşüyor. 

Kayseri’yi sisli bir hafta bekliyor

Meteoroloji tarafından yayımlanan hava tahmin raporuna göre Kayseri ve ilçelerini sisli bir hafta bekliyor 

Kayseri’yi sisli ve puslu bir hafta sonu bekliyor

Meteoroloji tahminlerine göre Kayseri ve ilçelerini, yağışın olmadığı, sisli - puslu ve soğuk bir hafta sonu bekliyor. Erciyes Kayak Merkezi’nde de aynı hava hakim olacak. 

Kayseri’yi karlı ve soğuk bir hafta bekliyo

Meteoroloji tarafından yayımlanan hava tahmin raporuna göre Kayseri ve ilçelerini kar yağışlı ve soğuk bir hafta bekliyor. Pınarbaşı, Sarız ve Tomarza haftayı en soğuk geçirecek ilçeler. 

Kayseri’yi yağışlı ve soğuk bir hafta bekliyor

Meteoroloji tarafından yayımlanan hava tahmin raporuna göre Kayseri ve ilçelerini yağışlı ve soğuk bir hafta bekliyor. Pınarbaşı, Sarız ve Tomarza haftayı en soğuk geçirecek ilçeler.

Talas'ta kış çalışmalarına teknolojik katkı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, kış çalışmalarını daha etkin ve verimli şekilde gerçekleştirmek amacıyla geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Kış Çalışmaları Koordinasyon Merkezi üzerinden kırsal mahallelerdeki yol ve hava durumunu inceledi.