Esat Öztürk Haberleri

Esat Öztürk Haberleri

Başkan Öztürk şampiyon sporcuyu ödüllendirdi

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Kick Boks Türkiye Birincisi ve MuayThai Dünya 3.'sü Gülden Mercan Atille'yi makamında kabul etti.

Yahyalı'da sel ve heyelanın izleri siliniyor

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde sağanak yağış nedeniyle meydana gelen sel ve heyelanın ardından bölgedeki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bölgedeki durum hakkında bilgiler veren Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk; Allah'a hamd olsun can ve mal kaybımız yok. Altyapı olarak kanalizasyonlarda, su şebekesinde ve kaldırım ile yollarımızda çok büyük bozulmalar var. İnşallah en kısa sürede yaraları saracağız dedi.

Başkan Öztürk belediye personelleri ile bayramlaştı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, bayram tatili sonrası ilk mesai gününde belediye personelleri ile bayramlaştı.

Yahyalı'daki selin ardından ekiplerin çalışmaları aralıksız sürüyor

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde aşırı yağış, sel ve heyelana neden oldu. Ekiplerin bölgede çalışmaları aralıksız şeklide devam ederken, Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yaraları en kısa zamanda saracağız dedi.

Öztürk: 'Bayramın bütün insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Öztürk: 'Kadir Gecesi'ne ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Kadir Gecesi vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

2022 Yahyalı'da istihdam yılı olacak

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 2022 yılının ilçede istihdam yılı olacağını söyleyerek, genellikle kadınların çalışacağı 3 fabrikanın açılacağını kaydetti.

Yahyalı'da kadınlar için yeni iş imkanları oluşturuluyor

Yahyalı’da kadınlara yönelik yeni iş imkanları oluşturuluyor. 50 kadının elektronik eşya montajı yapımı işinde istihdam edileceğini duyuran Belediye Başkanı Esat Öztürk, bir tekstil fabrikasının da faaliyetlerini Yahyalı’ya kaydırabileceğini açıkladı.

Yahyalı Belediye Başkanı Öztürk: “İlçeden göçü önlemenin yolu istihdamdan geçiyor”

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçeden göçü önlemek için istihdam odaklı çalışmalar yaptıklarını söyledi. Son nüfus sayımına göre İlçenin yol ve doğalgaz sorunu olduğunu dile getiren Öztürk, bunların çözümü için de tarih verdi. Öztürk, dünyaca ünlü Kapuzbaşı’nın tanıtımı için de çalışma yapılması gerektiğini dile getirdi. 

Başkan Esat Öztürk tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yahyalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Kariyer Günleri' programlarına konuşmacı olarak katılarak tecrübelerini öğrencilere aktardı.

Başkan Öztürk: 'Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçede faaliyet gösteren tüm amatör spor kulüplerine maddi ve manevi destek vererek, ilçeyi sporcu yetiştirme merkezi haline getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Yahyalı'da Tıp Bayramı kutlandı

Yahyalı Kaymakamı Metin Eyyüpkoca ve Yahyalı belediye Başkanı Esat Öztürk, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek tıp bayramını kutladı.

Derebağ ve Kapuzbaşı Şelaleleri turizm sezonuna hazırlanıyor

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçede bulunan Derebağ ve Kapuzbaşı Şelaleleri’nin turizme hazırlandığını söyledi. 

Belediye Başkanlarından Bakan Yardımcısı Gürcan'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun ve beraberindeki heyetle birlikte Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a ziyarette bulundu.

Yahyalı esnaflarından Başkan Öztürk'e teşekkür

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yahyalı Esnaf ve Sanatkrlar Odası, Yahyalı Pazarcılar Derneği ve esnaflardan oluşan bir heyeti makamında kabul etti.

Başkan Öztürk'ten engelli vatandaş kandil sürprizi

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, aracı olmadığı için 2 yıldır evinden çıkamayan engelli bir vatandaşa kandil günü akülü araç hediye etti.

Başkan Öztürk'ten Regaib Kandili kutlama mesajı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm İslam aleminin Regaib Kandili'ni ve üç aylarını kutladı.

Başkan Öztürk heyelan bölgesinde incelemelerde bulundu

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Kapuzbaşı yolunda meydana gelen heyelan nedeniyle bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

Kick Boks Türkiye Şampiyonu'ndan Başkan Öztürk'e ziyaret

19-27 Ocak 2022 tarihleri arasında Ordu'da düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası'nda K1 kategorisinde +70 kiloda mücadele eden Gülden Mercan Atille şampiyon olarak altın madalya kazandı. Turnuvanın ardından Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, şampiyon sporcu Gülden Mercan Atille'yi makamında kabul etti.

Başkan Öztürk'ten esnaflara fiyat istikrarı çağrısı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, güven tazeleyerek ikinci kez Yahyalı Esnaf ve Sanatkrlar Odası Başkanlığı'na seçilen Orhan Kalem'i ziyaret ederek tebrik etti.

Başkan Öztürk öğrencilerin karne heyecanını paylaştı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ilkokul ve anaokulu öğrencilerine 2021-2022 eğitim-öğretim yılı 1. yarıyıl karnelerini dağıttı.

Hastahane yeni birimlerinin açılışını yaptı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yahyalı Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan yeni birimlerin açılışını yaptı.

Başkan Öztürk başarılı kayakçıları tebrik etti

Kayseri Snowboard ve Kuzey Disiplini İl Birinciliği müsabakalarında başarılı sonuçlar alan Yahyalılı kayakçılar Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk'ü ziyaret etti.

Başkan Öztürk maden işçilerini ziyaret etti

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçenin Çamlıca Mahallesi Suçatı mevkiinde bulunan maden ocağını ziyaret etti.

Başkan Öztürk'e ittifak ortağından teşekkür ziyareti

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, il yönetim kurulu üyeleri, Yahyalı ilçe Başkanı Nebi Akkuş, ilçe yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Esat Öztürk'e ziyarette bulundular.

Öztürk: 'Çalıştıkça güçleniyor, güçlendikçe başarıyoruz'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, belediye başkan yardımcıları, birim müdür ve teknik personeller ile 2021 yılı değerlendirme ve 2022 yılı planlama toplantısı düzenledi.

Yahyalı Belediyesi’nden kitap toplama kampanyası

Kayseri’nin Yahyalı İlçesinde belediye tarafından “Okuduysan Arkadaşın İle Paylaş” adı altında kitap toplama kampanyası başlatıldı.

Mahalle Sakinlerinden Esat Başkan'a Teşekkür

Yahyalı Belediyesi’nin ilçenin Yenice Mahallesi’nde sürdürdüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından mahalle sakinleri Yahyalı Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Muhtarlar ve esnaflardan Başkan Öztürk’e teşekkür

Yahyalı Belediyesi tarafından ilçe merkezinde yapılan asfaltlama çalışmaları münasebeti ile muhtarlar ve esnaflar belediyeye teşekkür ziyaretinde bulundular.

BAŞKAN ÖZTÜRK DÜNYA DİŞ HEKİMLERİ GÜNÜNÜ KUTLADI

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü münasebetiyle Yahyalı Devlet Hastanesi'nde görev yapan Diş Hekimlerini ziyaret etti.