Baki Ersoy Haberleri

Baki Ersoy Haberleri

Milletvekili Ersoy, Yeşilhisarlı çiftçilerin sulama sorunlarını DSİ’ye iletti

Kayseri Bağımsız Milletvekili Baki Ersoy, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen sulama sorunlarını Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü’ne iletti

Baki Ersoy: 'Biz mahcubiyeti kaldıramayız'

Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medya hesabından kendisine gelen talep raporunu paylaştı.

Milletvekili Ersoy Kızılören'e PTT şubesi açılmasını istedi

Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri'nin İncesu ilçesindeki Kızılören Tabaklı Mahallesi'ne PTT şubesi açılmasını istedi.

Kayserispor – Sivasspor kupa finaline otobüsler hazır

Kayserispor – Sivasspor Ziraat Türkiye Kupası final maçına gitmek isteyen Kayserispor taraftarı, belediyeler, sivil toplum kuruluşları ve milletvekili Baki Ersoy tarafından masrafları karşılanacak otobüslerle İstanbul’a taşınacak.  

Baki Ersoy’dan “Seni yok saysalar” paylaşımı

MHP’de ‘kesin ihraç’ talebiyle disiplin süreci devam ederken partisinden istifa eden Bağımsız Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, uzun bir aradan sonra yaptığı paylaşımla bozdu.

DP’li Cemal Enginyurt: “Baki Ersoy yalnızca kâğıt üzerinde istifa etmiştir”

 Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) istifa eden Bağımsız Kayseri Milletvekili Baki Ersoy hakkında, “Ersoy, liderine ve partisine bağlı olduğuna dair paylaşım yapmıştı ve yalnızca kağıt üzerinde istifa etti” dedi.

Büyükkılıç'tan 'Baki Ersoy' açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ihraç talebi ile partisinin disiplin kuruluna sevk edilen ve ardından istifa eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile ilgili olarak, 'Nevi şahsına münhasır insan. Açıklaması da olur ama telafi etmeyecek bir yaklaşımı yoktu' dedi.

SON DAKİKA… Baki Ersoy MHP’den istifa etti

Disiplin kuruluna sevk edilen Baki Ersoy sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ettiğini açıkladı.

Kılınç MHP'den istifa etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Sedat Kılınç, Baki Ersoy'un merkez disiplin kuruluna sevk edilmesinin ardından partisinden istifa ettiğini söyledi.

Baki Ersoy disiplin kuruluna sevk edildi

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, disiplin kuruluna sevk edildi. 

MHP Milletvekili Ersoy: 'İnsanlarda biraz merhamet, vicdan olacak'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy; Kayserispor'un önceki yönetimine açılan dava ile ilgili, Kulübü bu kadar kötü yönetip, futbolcularla ve sözleşmelerle alakalı ayyuka çıkan bir dönem bunu 7 yaşındaki çocuk da biliyor, 70 yaşındaki amca da biliyor. Ancak o arkadaş şimdi sağı solu arıyor. 'Ben aklandım, benim bir şeyim yok. Böyle söylemlerde bulunuyor. Ben Baki Ersoy'um yarın bir gün ortaya çok başka şeyler koyarım. İnsanlarda birazcık merhamet, vicdan olacak dedi.

Baki Ersoy, meclis çalışmalarının istatistiklerini açıkladı

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, görev yaptığı 3,5 yılda yaptığı faaliyetlerinin verilerini açıkladı. 

MHP Milletvekili Baki Ersoy’dan Kayserisporlulara bilet jesti

Yukatel Kayserispor’un pazartesi günü sahasında konuk edeceği Alanyaspor maçı öncesi Kuzey Tribündeki tüm biletleri satın alan MHP Milletvekili Baki Ersoy, gelmek isteyenlere ücretsiz aktaracak.

Çiftçi borçlarına yapılandırma geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, çiftçilere müjde verdi. Tarım Kredi Kooperatifleri’ne borcu olan çiftçiler için yapılandırma geldiğini duyurdu. 

Tedavi gören Başkana geçmiş olsun ziyareti

MHP Genel Başkan yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Milletvekili Baki Ersoy ve il Başkanı Adnan İncetoprak'la birlikte bir süredir hastanede tedavi gören Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir'i ziyaret etti.

Kapalıkaleli taraftarlar, Baki Ersoy'u duygulandırdı.

Kayserispor'un 3-0 galip geldiği maçta, maçı Kapalıkaleli taraftarlarla beraber izleyen Milletvekili Baki Ersoy, 'Kayseri seninle guru duyuyor' sloganları karşısında duygulu anlar yaşadı.

Miletvekili Ersoy: ‘Gecemizi gündüzümüze katıp sahalara iniyoruz’

Hazine ve Maliye Bakanlığının kurum bütçesi üzerine  Mecliste yaptığı konuşmada Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, bunca badirelere rağmen  iman gücünden, millet sevgisinden ve devletinin bekasından ödün vermeyen aziz vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim diyerek konuşmasına başladı.

MİLLETVEKİLİ ERSOY: SAVUNMA SANAYİ YATIRIMLARINA TALİBİZ

Milletvekili Mustafa B. Ersoy, Savunma Sanayi Bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmada, Kayseri olarak savunma sanayi yatırımlarına talip olduklarını ifade etti.

MİLLETVEKİLİ ERSOY'DAN ÇİFTÇİLER İÇİN EK TOHUM TALEBİ

Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı konuşmada Kayseri Milletvekili Bakir Ersoy, çiftçiler için bakanlık destekli yem bitkileri tohum miktarının artırılması için ek bütçe talep etti.

MİLLETVEKİLİ ERSOY'DAN 10 KASIM MESAJI

Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy'un 10 Kasım mesajı:

Baki Ersoy, Develi ve Özvatan için soru önergesi verdi

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri'nin Develi ve Özvatan ilçelerinin 3. Bölge teşvikleri kapsamına alınmaması konusunda ilgili bakanlığa soru önergesi verdi.

'Kayseri'de güçlenen bir teşkilat yapısı var'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Melikgazi İlçe Teşkilatı'nın 13. Olağan Kongresi'nde mevcut başkan Ertuğrul Enes Kalın güven tazeledi. Kongrede konuşan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 'Kayseri'de güçlenen bir teşkilat yapısı var' dedi.

"Küme düşürme operasyonuna sessiz kalmam mümkün değildir"

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Hes Kablo Kayserispor'un küme düşmesi sonrasında sert açıklamalarda bulundu.

Ersoy, gözleri görmeyen Ali Eren'e sahip çıktı: "İlgileneceğim"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kahramanmaraş'ta doğuştan iki gözü görmeyen 7 yaşındaki Ali Eren'e sahip çıktı.

'Hain planları, Türk Milletinin sarsılmaz iradesi bozmuştur'

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MHP Milletvekillerinden Kayseri OSB'ye Ziyaret

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Genel Başkan TBMM Özel Kalem Müdürü Fikret Hayali, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan'ı ziyaret etti.

Milletvekili Ersoy'dan bayram mesajı

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ersoy'dan TYP'liler için soru önergesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, TYP okul güvenliklerinin işlerindeki süreklilik ile ilgili bir çalışma yapılıp yapılmadığı konusunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'a soru önergesi verdi.

'BİZ 2020'DEN VAZGEÇTİK, 2021'E ALLAH BÜYÜK'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri'ye ayrılan bütçeye tepki göstererek, 'Biz 2020'den vazgeçtik, 2021'e Allah büyük. Kayseri ileriye giden bir şehir değil, geriye giden bir şehirdir' dedi.