Adnan Incetoprak Haberleri

Adnan Incetoprak Haberleri

MHP İl Başkanı İncetoprak’tan ‘taşımalı miting’ iddiası

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ilçe ziyaretlerinden fotoğraflar paylaşarak Akşener’in umduğunu bulmadığını, hayal kırıklığına uğradığını iddia etti.

Cumhur ittifakının il başkanları bir araya geldi

AK Parti Kayseri il başkanı Şaban Çopuroğlu ile MHP Kayseri il başkanı Adnan İncetoprak bir araya geldi. 

MHP'den Kayseri OSB'ye hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak, Kocasinan İlçe Başkanı ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, OSB'deki üretim ve ekonomiye ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

İncetoprak'tan regaip kandili mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP’li İncetoprak, İstanbul Mobilya Fuarını Ziyaret Etti

Adnan İncetoprak Başkanlığında MHP Kayseri İl yönetimi İstanbul mobilya fuarını ziyaret etti.

Tedavi gören Başkana geçmiş olsun ziyareti

MHP Genel Başkan yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Milletvekili Baki Ersoy ve il Başkanı Adnan İncetoprak'la birlikte bir süredir hastanede tedavi gören Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir'i ziyaret etti.

Mazlumder'den MHP'ye ziyaret

MAZLUMDER Kayseri Şube Başkanı Ahmet Taş ve yönetim kurulu üyeleri MHP Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Adnan İncetoprakla bir görüşme gerçekleştirdi.

MHP’den 'aktif işgücü'teşekkürü ‘

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR Kayseri İ Müdürlüğü ve Erciyes Anadolu Holding arasında imzalanan ‘Aktif İşgücü’ protokolünden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MHP İlçe ziyaretlerine devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak ve il yönetimi, yaptığı ilçe ziyaretlerinde STK temsilcileriyle bir araya gelerek sorunları tek tek not alarak ilgili kurumlara iletti ve çözülmesini sağladı.

MHP'li yöneticilerden Başkan Palancıoğlu'na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, Melikgazi İlçe Başkanı Av. Enes Ertuğrul Kalın ve yöneticileri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu makamında ziyaret ettiler. 

Başkan Öztürk'e ittifak ortağından teşekkür ziyareti

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, il yönetim kurulu üyeleri, Yahyalı ilçe Başkanı Nebi Akkuş, ilçe yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Esat Öztürk'e ziyarette bulundular.

Büyükkılıç'a İttifak ortağından teşekkür ziyareti

MHP İl Başkanı İncetoprak, Milletvekili Ersoy ile 4 ilçe belediye başkanı ve il yöneticileri Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti.

MHP İl Başkanı İncetoprak bugün Turkovac aşısı oluyor

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, İl Başkanı Adnan İncetoprak'ın, bugün saat 11:00'da Erciyes Üniversitesi'nde ilk yerli ve milli aşımız olan TURKOVAC aşısı olacağı bildirildi.

Erciyes üniversitesini tebrik etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Sn. Adnan İncetoprak yerli ve milli aşı TURKOVAK’ın Acil Kullanım Onayı alması nedeniyle Erciyes Ünivresitesi ve aşı ekibini tebrik etti.

MHP İl başkanı İncetoprak: 'Kayseri, akıl tutulması yaşayan bir siyasi figüre kanmaz, bu çürük zihniyete Kayseri’den destek çıkmaz.'

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li belediye başkanları, Türkiye’ye belediyecilik örneğinin en iyisini sergileyen Kayseri’de bir toplantı gerçekleştirdi. 

MHP İL BAŞKANI ADNAN İNCETOPRAK, “15 GENÇ FİDANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ HALEN YAŞIYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak, 15 vatan evladının kahpe bir saldırı ile şehit olduğu 17 Aralık saldırısının yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

MHP İl Başkanı İncetoprak'tan STK ziyaretleri

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve Yönetimi, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

MHP İl Başkanı İncetoprak, 'Adım Adım 2023 İl İl Anadolu'programını değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak, hafta sonu düzenlenen Adım Adım 2023 İl İl Anadolu programında STK temsilcilerinin, esnafların ve vatandaşların gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade etti.

MHP İL BAŞKANI İNCETOPRAK: TAŞIN ALTINA GÖVDEMİZİ KOYMAYA DEVAM EDECEĞİZ

MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, İyi Parti İl Başkanı Ataman'ın OSB'ye siyasi müdahale konusundaki eleştirilerini hedef alarak, 'MHP olarak bu şehrin bütün sorunlarının çözümü için kıymetli milletvekillerimizle birlikte taşın altına gövdemizi de koymaya devam edeceğiz' şeklinde bir basın açıklaması yayınladı.

MHP İL BAŞKANI ADNAN İNCETOPRAK, 'ONU ANLAMAK TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ANLAMAK DEMEKTİR'

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kazancılar Çarşısı modern görünüme kavuşacak

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Kazancılar Çarşı'na yapılacak olan çalışmaların projelerini Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Adnan İncetoprak ve yönetimi ile paylaşarak fikir alışverişinde bulundular.

Adnan İncetoprak güven tazeledi

Sarraflar ve Kuyumcular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 24. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Adnan İncetoprak genel kurul sonrasında yeniden seçilerek güven tazeledi.

İncetoprak, MHP'den Melikgazi Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Melikgazi Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan iş adamı Adnan İncetoprak, "MHP yerel seçimlere damgasını vuracaktır" dedi.

İncetoprak'tan Yerel Basına Destek

Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Odası Başkanı Adnan İncetoprak, yerel medya ile ilgili önemli açıklama yaptı. 'Yerel gazeteleri okuyup, okutmalıyız ve destek olmayız' diyen Başkan İncetoprak, üyelerine de çağrıda bulundu.

YENİ BAŞKAN İNCETOPRAK'TAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Sarraf Ve Kuyumcular Derneği'nin geçtiğimiz gün yapılan 23. Olağan Genel Kurulu'nda başkan olarak seçilen, Adnan İncetoprak seçim değerlendirmesi yaptı. Yapılan seçimin hayırlar getirmesini dileyen Başkan İncetoprak, 'Ben ve ekibim Ömer Başkanımızın yükselttiği çıtayı, hiç düşürmeden mesleğimize katkı koymaya devam edeceğiz. Esnafımız adına ne yapmamız gerekiyorsa, elimizi taşın altına koyacağız' dedi.